kinowar.com

Фільм-переможець Чілдрен Кінофесту «Полі» виходить в український прокат

15 липня на великі екрани виходить пригодницька стрічка для родинного перегляду «Полі». У цьому році фільм став переможцем міжнародного кінофестивалю «Чілдрен Кінофест».

Фільм-переможець Чілдрен Кінофесту «Полі» виходить в український прокат

За сюжетом фільму 10-річна Сесіль разом з мамою переїздить до передмістя Парижа. Дівчинці ніяк не вдається знайти в селі нових друзів. Одного разу по сусідству зупиняється бродячий цирк, головна зірка якого – поні на ім’я Полі. Дівчинка випадково дізнається, що в цирку з поні погано поводяться, і вирішує врятувати тварину. Так нові друзі стають втікачами, яким разом доведеться пережити справжню пригоду.

Режисер картини Ніколя Ваньє – майстер фільмів про людей і тварин: до його фільмографії входять «Белль і Себастьян» про пригоди хлопчика й собаки, «Розправ крила» про рятівників рідкісних птахів і «Останній звіролов» про мисливців. Знаний мандрівник і захисник природи, він черпає натхнення для своїх робіт з подорожей і активізму.

дитячий фільм 2021

Українська прем’єра фільму відбулася на міжнародному фестивалі мистецтва кіно для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест», де «Полі» був визнаний найкращою стрічкою за результатами глядацького голосування.

«Полі» виходить в український прокат 15 липня.

 

Коментарі