kinowar.com

Як знімали український фільм “Фокстер & Макс”? (відео)

19 вересня на великі екрани виходить український сімейний фантастичний фільм «Фокстер & Макс» – стрічка про пригоди хлопчика та пса-супергероя.

Фокстер & Макс

За сюжетом школяр Макс знаходить балончик із нанофарбами, і малює зображення собаки. Несподівано, намальоване хлопцем графіті оживає і перетворюється на собаку-наноробота з суперможливостями. Про це дізнається небезпечний злочинець, який починає за ними полювати.

Крім безлічі девайсів, шпигунських гаджетів і балакучих суперсучасних роботів, у фільмі покажуть улюблені і знайомі місця Києва, зазвучить сучасна українська музика. Картина не дасть глядачеві занудьгувати: тут і перегони на автостраді, і захоплюючі погоні з елементами паркуру, і екстремальні сцени на даху багатоповерхового будинку.

Подивитися, як знімали видовищні епізоди, можна у відео нижче.

Справжнім дебютом фільм стане для молодих акторів з Тернополя – Богдана Козія та Віталії Турчин. Саме їхні герої у команді з суперсобакою Фокстером будуть чинити опір злочинцям та рятувати світ. У стрічці також зіграли українська акторка Дар’я Полуніна, героїня якої, власне, – творчиня наноботів та польский актор Томаш Освєчинський, герой якого – Мирон – утілення справжнього “вселенського зла”. У фільмі також зіграв молодий український актор – Максим Самчик – герой якого вагається, яку сторону обрати: добра чи зла.

Фокстер & Макс

Нещодавно стрічку презентували директорам, букерам та pr-менеджерам кінотеатрів, які відзначили, що стрічка – гідний конкурент голлівудським блокбастерам, гарне добре кіно, що охоплює широку аудиторію: і дитячу, і дорослу.

Виробництвом стрічки «Фокстер & Макс» займається кінокомпанія «Prоnto Film», над сценарієм працювали канадський сценарист Скотт Париз’єн і Анастасія Матешко. Фільм знятий за підтримки Держкіно та Українського культурного фонду, а дистрибуцією картини займаються MMD UA та FILM.UA Distribution.

Фокстер & Макс
Режисер: Анатолій Матешко
Оператор: Дмитро Недря
Продюсери: Максим Асадчий, Катерина Копилова
Жанр: пригоди, фентезі, сімейний фільм
В ролях: Богдан Козій, Віталія Турчин, Томаш Освєчінскі, Максим Самчик, Роман Халаїмов, Дар’я Полуніна, Макс Родіонов, Влад Мамчур, Анастасія Матешко
Виробництво: Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Дистриб’ютор: MMD UA та FILM.UA Distribution
Вихід у кінотеатральний прокат: 19 вересня 2019 року

Коментарі