kinowar.com

Ленні Джеймс — Морган із «Бійся, як мертві підуть» — розповідає про довгоочікуваний 7 сезон

 20.10.2021  Новини, Серіал

Бійся, як мертві підуть 7 сезон

У неділю, 17 жовтня, на глядачів телеканалу АМС чекала важлива подія: продовження одного з найпопулярніших серіалів — «Бійся, як мертві підуть». Після доволі драматичного фіналу шостого сезону у глядацької аудиторії залишилося чимало питань. Напередодні прем’єри ми обговорили деякі з них із Ленні Джеймсом, виконавцем ролі Моргана. В ексклюзивному інтерв’ю популярний британський актор поділився враженнями від сюжетної лінії, розкрив кілька закадрових подробиць, а також розповів, чим займається зараз.

Ленні Джеймс — Морган із «Бійся, як мертві підуть»

Які сюрпризи очікують на фанів «Бійся, як мертві підуть»?
Звісно, я не маю права розкривати багато секретів і подробиць. Але можу сказати, що фани серіалу отримають великий сюрприз. Наприкінці шостого сезону бомба вибухнула, тож у сьомому сезоні герої мусять з’ясувати, як їм жити після апокаліпсиса та чи зможуть вони взагалі впоратися із цим завданням.

Бійся, як мертві підуть сьомий сезон

 

Як змінився ваш герой Морган?
Знову ж таки, я не можу розповісти багато. Краще подивіться — і дізнаєтеся все самі. Але я думаю, що в Моргана з’явилася нова місія. Він повинен вирішити, як діяти далі. І обрати варіант, який буде найкращим не лише для групи, за яку він тепер відчуває відповідальність, але й для всього людського роду в довгостроковій перспективі. А також для нього, Грейс і маленької Мо.

Ленні Джеймс — Морган із «Бійся, як мертві підуть»

Чи працюєте ви зараз над іншими проєктами?

Їх не так багато. Зараз я потроху займаюся письменництвом — пишу сценарій для третього сезону телевізійного серіалу, що має назви Save me та Save me too (так називаються перший і другий сезон британського драматичного серіалу, у якому Ленні Джеймс бере участь як автор, сценарист та актор. — Прим. ред.). Також, що для мене важливіше, я є режисером двох епізодів нового сезону «Бійся, як мертві підуть». До речі, я вже режисував одну із серій шостого сезону — для мене це був перший режисерський досвід у житті.

Ленні Джеймс — Морган із «Бійся, як мертві підуть»

У тизері до нового сезону ми побачили, що ви граєте в доволі об’ємних і складних костюмах. Розкажіть, як вам було зніматися в такому одязі.
Не хочу жалітися, до того ж ці костюми доволі «керовані», але насправді було нелегко. Нам знадобився час, щоб звикнути до них. До того ж ми мусили навчитися носити їх за досить незручних умов: зйомки сьомого сезону відбувалися в розпал літа у Техасі. Крім того, оскільки ми грали героїв, які захищаються від радіації, треба було носити маски та купу одягу за температури вище 100 ℉ (близько 38 ℃. — Прим. ред.) і вологості повітря 100%. Це було нелегко. Але ми поділилися своїми побоюваннями з продакшеном, і кожен департамент робив усе можливе, щоб актори могли охолодитися в потрібний час і працювати в нормальному, невиснажливому темпі. Мені здається, ми добре впоралися.

Ленні Джеймс — Морган із «Бійся, як мертві підуть»

Чого, на вашу думку, очікують від нового сезону глядачі?
Чесно кажучи, навіть не знаю. Думаю, вони хочуть дізнатися, як розвиватимуться стосунки Моргана та Грейс. Крім того, їм, мабуть, цікаво, що станеться між Морганом і Стрейн, перед якими викликами вони постануть і до чого призведе їхнє протистояння. Узагалі, думаю, у новому сезоні буде багато цікавих подій, на які варто чекати. Я вже не кажу про те, як герої виживатимуть після вибуху бомби.

Ленні Джеймс — Морган із «Бійся, як мертві підуть»

До речі, чи читаєте ви коментарі глядачів щодо серіалу та вашого героя на YouTube або на інших каналах?
Чесно кажучи, ні. Але це не означає, що я не цікавлюся тим, що кажуть про серіал глядачі. Просто так виходить, що я натрапляю на подібні огляди чи коментарі через довгий час після того, як серіал чи серія були відзняті. А такого, щоб я побачив коментарі під час зйомки, не буває. Не хочу нікого образити, адже насправді мені дуже хотілося б знати, що думають про серіал глядачі з усього світу.

Читайте також:

Найкращі серіали в історії

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі