kinowar.com

«Олдбой» отримає ремейк у форматі серіалу

 19.04.2024  Новини

Південнокорейський режисер Пак Чхан Ук випустить англомовну телевізійну версію свого культового трилера «Олдбой», повідомляє The Hollywood Reporter.

Нагадаємо, що оригінал вийшов у 2003 році. Він розповідав загадкову історію чоловіка, котрого викрадають невідомі і зачиняють у квартирі без вікон на п’ятнадцять років, а потім просто випускають на волю (насправді не просто, звісно ж). На свободі герой намагається зрозуміти, що все то було, який в тому сенс і чим він заслужив таке покарання.

У 2013 році американський режисер Спайк Лі випустив ремейк «Олдбоя» з Джошем Броліном у головній ролі, але критики його розгромили.

Над анонсованим серіалом Пак Чхан Ук попрацює при фінансовій підтримці студії Lionsgate. Хто зіграє центрального героя, наразі невідомо. Раніше корейський кінематографіст уже неодноразово працював на західному телебаченні, зокрема зняв міні-серіал «Маленька барабанщиця» для BBC, спродюсував шоу «Крізь сніг» для AMC, а також буквально днями випустив власноруч зафільмований міні-серіал «Симпатик» на HBO з Робертом Дауні-молодшим.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.