kinowar.com

Lionsgate випускає у дистрибуцію український фільм «Спадок брехні»

Компанія LionsGate опублікувала офіційний міжнародний трейлер шпигунського трилера Адріана Бола “Спадок брехні” (Legacy of Lies Movie) продакшн компанії TOY Cinema. Додатково в офіційному релізі йдеться, що 28 липня фільм вийде у США на DVD, діджитал та VOD-платформах.

Події фільму розгортаються в Києві. Мартін Бакстер, колишній оперативник МІ6, змушений знову повернутись у світ шпигунства, щоб захистити молоду українську журналістку Сашу Степаненко, яка просить його допомоги у розкритті шокуючої правди про секретні операції міжнародних спецслужб.

Ролі у фільмі виконують українські та міжнародні зірки.  Головну роль Мартіна Бакстера виконує Скотт Адкінс, якого раніше можна було побачити у таких блокбастерах, як «Американський вбивця», «Доктор Стейндж», «Тридцять хвилин до опівночі», «Нестримні 2». Серед зіркового касту Юлія Соболь, Анна Буткевич, Онор Ніфсі, Мартін МакДугалл та інші.

Режисером та автором сценарію стрічки є Адріан Бол. Продюсери фільму – Алла Бєлая та Дмитро Суханов (Україна), Марк Фоліньйо та Грант Бредлі (Велика Британія), Кшиштоф Солек (Польща), Лариса Гутаревич (Україна). Окремо варто відзначити, що з української сторони партнером по ко-продукції виступила компанія TOY Cinema, учасник Асоціації кіноіндустрії України. Саме українська сторона забезпечила переважну більшість трюкових зйомок в унікальних київських локаціях.

Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Читайте також:

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найочікуваніші українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми 2019 року

Найкасовіші українські фільми 2019 року

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі