kinowar.com

В’ячеслав Шевчук привітав перших власників авто серед вболівальників

 22.03.2021  Новини

Амбасадор Favbet В’ячеслав Шевчук привітав перших щасливчиків промо-заходу “Викради тачку у Favbet”, яким подарували Ford EcoSport.

Цього року Favbet поставив за мету не лише подарувати 21 авто найкращим вболівальникам, а й підвищити довіру до таких промо-заходів. Адже, надійність компанії та довіра фанатів – синергія, на якій тримається бізнес. У суспільстві існує думка, що все підлаштовано, а перемагають в них виключно підставні особи. Favbet вирішив боротися зі стереотипами.

Розіграш автомобілів від Favbet

Для цього влаштували переможцям сюрприз – дзвінок з поздоровленнями від бренд-амбасадора, екс-гравця донецького “Шахтаря” та збірної України В’ячеслава Шевчука. В’ячеслав зателефонував щасливцям, щоб привітати їх з перемогою та почути неймовірні емоції від того, що вони стали власниками авто.

Призери шоковані від несподіванки та запевняють, що й досі не зовсім вірять у перемогу. Першими переможцями стали Володимир з Харкова, який фанатіє за англійський футбол та чекає відродження легендарного Металіста, вболівальник Динамо з Одещини Володимир та Назар з Тернопільщини, який зрадів, почувши голос Шевчука, оскільки давно вболіває за Шахтар. 

Маркетинговий захід “Викради тачку у Favbet” проходить у три етапи по 6 тижнів, протягом яких буде подаровано 6 автомобілів Ford Ecosport та 1 Jaguar XE, а також безліч цінних тематичних призів. Захід “Викради тачку у Favbet” триватиме до липня 2021 року.

Коментарі