kinowar.com

Warner готує нового «Супермена» з Генрі Кавіллом

 19.10.2022  Новини

Зірка «Відьмака» Генрі Кавілл кілька разів встиг заявити, що більше не буде грати Супермена, і ще кілька разів, що, можливо, повернеться до ролі Супермена. Тепер офіційно і остаточно: студія Warner запустила у виробництво ще один фільм про Людину зі сталі, і до головної ролі повернеться Кавілл, повідомляє The Hollywood Reporter.

А далі буде спойлер, тож особливо чутливим до спойлерів глядачам радимо не читати. Супермен з’явиться у сцені після титрів фільму «Чорний Адам» з Двейном Джонсоном, що вже завтра, 20 жовтня, стартує в українському прокаті. І окрім сиквелу «Людини зі сталі» до виходу готуватиметься кросовер, в якому супергерой Супермен виступить проти антигероя Чорного Адама (а потім, мабуть, як у «Бетмені проти Супермена», вони помиряться і об’єднають зусилля проти справжнього лиходія).

Нагадаємо, «Людина зі сталі» Зака Снайдера вийшла на екрани 2013 року. Потім Супермен у виконанні Кавілла з’являвся у стрічках «Бетмен проти Супермена», «Ліга справедливості» і в режисерській версії «Ліга справедливості Зака Снайдера» («Снайдеркат»).

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.