kinowar.com

Артхаусний фільм гуцульською мовою виходить онлайн

9 вересня на онлайн-платформі Takflix.com вийшла драма Вікторії Трофіменко «Брати. Остання сповідь». Стрічка доступна на всіх територіях світу мовою оригіналу (гуцульска говірка) з українськими субтитрами. Ціна перегляду — 60 гривень.

Брати. Остання сповідь

В основі фільму історія любові та ненависті двох братів, які доживають віку в гірському селі. Сценарій написаний за романом «Джмелиний мед» шведського письменника Торґні Ліндґрена — члена Академії, що присуджує Нобелівську премію з літератури. Авторка сценарію та режисерка Вікторія Трофіменко перемістила місце дії роману в Українські Карпати.

Фільм «Брати. Остання сповідь» став дебютом на великому екрані для Романа Луцького («Сторожова застава», «Секс і нічого особистого», «Віддана») та Миколи Берези («Тіні незабутих предків», «SelfieParty», «Червоний»).

Герої фільму говорять гуцульською говіркою. Щоб досягнути автентичної вимови актори працювали з професійними етнографами та мовознавцями.

«Брати» стали першим українським фільмом, який відібрали водночас на три кінофестивалі класу “А” — в Індії, Шанхаї та Москві. На останньому фільм отримав нагороду кінокритиків і приз за найкращу жіночу роль, яку виконала львів’янка Наталка Половинка.

Дивитись фільм

Читайте також:

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найочікуваніші українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми 2019 року

Найкасовіші українські фільми 2019 року

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі