kinowar.com

Вийшов трейлер трилера «Мізантроп» від творців «Прибуття»

 14.03.2023  Новини, Трейлер

Психологічний детективний трилер «Мізантроп» від творців «Прибуття» стартує в українському прокаті з 11 травня. Пропонуємо переглянути локалізований трейлер детективного фільму, в головній ролі якого – відома акторка Шейлін Вудлі.

Десятки жертв, яких нічого не пов’язує. Один майстерний вбивця, що не залишає доказів. Він не зупиниться сам, але щоб його спіймати, треба думати як він. Поліція та ФБР ведуть загальнонаціональне полювання, в яке щодня втручаються політики та медіа. Але в команді досвідченого агента Ламарка (Бен Мендельсон) є ключ до розуму вбивці – молода офіцерка Елеонор Фалько (Шейлін Вудлі): перша на місці злочину, перша, хто виходить на Його примарний слід…

трилер Мізантроп 2023

Головна героїня фільму Елеонор Фалько – це Кларіс Старлінг нашого часу. Вона розумна, має талант до профайлінгу, але через своїх «демонів» все ще патрулює вулиці, хоча повинна вже бути в команді ФБР. У ролі Елеонор – номінантка на «Золотий глобус», BAFTA, Премію гільдії кіноакторів США Шейлін Вудлі, яка заявила про себе у стрічках «Нащадки», «Винні зірки» та фантастичній франшизі «Дивергент», і з легкістю трансформувалася у більш «дорослі» ролі завдяки трилерам «У полоні стихії», «Сноуден», «Мавританець» та культовому шоу HBO «Велика маленька брехня».

трилер Мізантроп 2023

За сюжетом нового трилера, героїню Вудлі помічає досвідчений спецагент ФБР Ламарк і бере її у свою команду. Він намагається зрозуміти і відстежити вбивцю, а також уникнути уваги політиків та «жовтих» медіа, які заважають розслідуванню. Досвідченого шефа Ламарка зіграв популярний актор Бен Мендельсон, лауреат премії Еммі і номінант на «Золотий глобус», відомий за проєктами «Аутсайдер», «Капітан Марвел», «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія» та іншими.

трилер Мізантроп 2023

Масштабний та стильний психологічний трилер «Мізантроп» про пошуки вбивці, який тероризує мегаполіс, став англомовним дебютом аргентинського режисера-візіонера Даміана Сіфрона, лауреата BAFTA і номінанта на «Оскар» за фільм «Дикі історії».

Одним із продюсерів нового трилера виступила сама Шейлін Вудлі, що надихнулася прикладом своєї колеги по серіалу «Велика маленька брехня» Різ Візерспун, яка завжди шукає історії з нетиповими персонажами та глибоким психологізмом. Також серед продюсерів стрічки команда, що працювала над масштабними фільмами «Прибуття» Дені Вільнева, «Петля часу» Раяна Джонсона, «Пам’ятай» (Memento) Крістофера Нолана та іншими.

трилер Мізантроп 2023

Новий детективний трилер «Мізантроп» вже з 11 травня в українському прокаті (прокат здійснює компанія ADASTRA CINEMA).

Читайте також:

Найкращі трилери всіх часів

Найкращі детективи всіх часів

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі