kinowar.com

Вийшов трейлер фільму «Мій злочин» Франсуа Озона

 22.03.2023  Новини, Трейлер

Новий фільм Франсуа Озона «Мій Злочин» вийде в кіно наприкінці квітня

Вийшов український трейлер детективної комедії від знаменитого французького режисера

27 квітня в українських кінотеатрах вийде стрічка «Мій злочин». Автор сценарію та режисер — Франсуа Озон, відомий своїми роботами «8 жінок», «З божої волі» та «Подвійний коханець». Представлено український трейлер.

Події фільму розгортаються в Парижі 1930-х років. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.

фільм «Мій злочин» Франсуа Озона

Головні ролі виконали нові зірки французького кіно: Надя Терешкевич — найперспективніша актриса 2023 року за версією Премії «Сезар», а також номінантка на цю премію Ребека Мардер. Акторський склад доповнили номінантка «Оскару» та двічі найкраща актриса Каннського фестивалю Ізабель Юппер («Вона», «Піаністка») та володарі Премій «Сезар» Фабріс Лукіні («Мольєр», «У Будинку»), Дені Бун («Від сім’ї не втечеш», «Візьми мене штурмом»), Андре Дюссольє («Незавершений роман»).

фільм «Мій злочин» Франсуа Озона

У роботі над стрічкою Озон вкотре поєднався зі своїми постійними продюсерами Еріком і Ніколасом Альтмайєрами. До зіркової команди також увійшли художниця з костюмів Паскалін Шаванн («8 жінок», «Офіцер і шпигун»), номінований на «Оскар» художник-постановник Жан Рабассе («Ватель», «Джекі») та оператор Мануель Дакоссе («Петер фон Кант»).

Картина натхненна п’єсою «Мій злочин» 1934 року Жоржа Берра та Луї Вернейля, яка була екранізована вже двічі в американському кінематографі («Справжня сповідь» 1937, «Перехрести моє серце» 1946).

фільм «Мій злочин» Франсуа Озона

Стрічка «Мій злочин» вийде на великі екрани українських кінотеатрів 27 квітня.

МедіапартнериDTF MagazineKino-teatr.uaGogol Media

Читайте також:

Найкращі фільми Франсуа Озона

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі