kinowar.com

В Україні запускається онлайн-кінотеатр «Такфлікс»

31 грудня 2019 року в тестовому режимі починає роботу новий український онлайн-кінотеатр «Такфлікс». «Такфлікс» працюватиме як стрімінгова платформа для легального перегляду нового українського кіно. Мета проекту  надати доступ до якісних фільмів українського виробництва будь-якій людині у будь-який час. 

Такфлікс легальне українське кіно

На етапі пілоту куратори платформи роблять акцент на авторські та незалежні фільми українського виробництва останніх років. Серед інших онлайн-кінотеатрів «Такфлікс»вирізнятиме прозора система оплати. Глядач(ка) зможе купити окремий онлайн-квиток на вибраний фільм — без підписки та реєстрації. У платформи також є місія підтримати українських кінематографістів та оздоровити економічну модель в індустрії. 50% прибутку від продажу квитків отримають режисери та творці фільму, а в майбутньому на Такфліксі планують окремий розділ для краудфандингових кампаній на підтримку кіновиробництва.

Засновницею «Такфлікса» є українська кінорежисерка, продюсерка та кураторка культурних проектів Надія Парфан.

«За останні п’ять років в Україні з’явився не один десяток фільмів, якими можна сміливо пишатися. Ці стрічки подорожують престижними фестивалями, виграють нагороди і все частіше викликають не лише емоції глядачів, а й бізнес-інтерес сейлз-агентів, дистриб’юторів і бродкастерів усього світу, — каже Парфан. — Попри це, українська аудиторія не завжди має доступ до нового українського кіно. В кінотеатрах його ставлять на дуже обмежений період часу або в незручні години, а на великих онлайн-платформах воно губиться в тіні комерційного контенту. На щастя, сучасні технології дають нові можливості кінодистрибуції. Пора цим скористатися».

Першим фільмом на платформі «Такфлікс» стане антиутопія «2020: Безлюдна країна» Корнія Грицюка. Дія стрічки розгортається в уявному 2020 році, коли Україну охоплює хвиля масової міграції і на її території залишається всього вісім людей. Роль президента безлюдної країни зіграв український журналіст, теле- і радіоведучий Андрій Куликов.

превью

Стрічка з’явиться на Такфліксі 31 грудня 2019 року о 20:20. Ціна онлайн-квитка — 50 гривень. У найближчі півроку платформа працюватиме в тестовому режимі і випускатиме один фільм на місяць.

Коментарі