kinowar.com

Джонні Депп виграв суд проти Ембер Герд. Тож Голлівуд має вибачитися перед актором

 02.06.2022  Відео, Новини

Джонні Депп нарешті виграв судову справу проти колишньої дружини Ембер Герд, яка звинувачувала актора у домашньому насиллі. Присяжні вирішили, що ніякого насилля не було. Тож тепер Герд має виплатити Деппу 15 мільйонів доларів моральної компенсації за дифамацію.

Нагадаємо, вперше суд між Деппом і Герд відбувся у 2016 році, коли одна з найкрасивіших і найзірковіших голлівудських пар з гучним скандалом розлучилася. 2018 року Ембер почала розповідати журналістам різних відомих видань, що екс-чоловік нібито знущався над нею, лупцював, чинив усіляке фізичне і сексуальне насилля. Тоді адвокати Деппа подали судовий позов про наклеп проти Герд та деяких видань, що опублікували її красномовні розповіді (зірку підтримали бувші подружка і дружина Кейт Мосс та Ванесса Параді, які заявили, що у стосунках Джонні був ніжним і ніколи не піднімав руку). А адвокати Герд відповіли зустрічним позовом про наклеп зі сторони адвокатів Деппа, які назвали історії про насильство «містифікацією».

У 2020 році Джонні Депп програв у Лондоні суд про наклеп проти британської газети The Sun, яка надрукувала ряд статей про домашнє насилля, яке нібито терпіла Ембер у шлюбі з Деппом. Тоді суд постановив, що більшість з описаних випадків насильства дійсно мала місце. І хоча актор провину не визнав і заявив, що буде апелювати, аби довести свою правоту і очистити репутацію, реноме і кар’єра були зруйновані. Так звана «культура скасування» зробила Деппа небажаним у Голлівуді, соцмережі сповнилися хейтерством, а студії відмовилися працювати з актором. Зокрема Warner звільнила його із багатомільйонної франшизи «Фантастичні звірі».

Нова судова справа була відкрита у місті Ферфакс, штат Вірджинія. Безпосередньо сам судовий процес (до речі, цілковито публічний) розпочався 11 квітня і тривав шість тижнів. Присяжні заслухали 38 свідків зі сторони Деппа і 24 свідки зі сторони Герд, а також свідчення самих ексів. Були оприлюднені десятки особистих текстових повідомлень, фото та відео, дані медичних карток, приватні записи під час домашніх суперечок і навіть інтимної близькості. Розгляд не був простим, та нарешті прозвучав довгоочікуваний вердикт: Ембер Герд усе вигадала. Також протягом суду стало відомо, що красуня страждає біполярним розладом і суїцидальними настроями.

Тож тепер Голлівуд безперечно має перепросити в актора і реанімувати його загиблу кар’єру. А от кар’єрі Герд, мабуть, прийшов остаточний кінець. Інтернетом вже гуляє петиція з вимогою прибрати акторку з продовження «Аквамена». І з іншими проектами напевно буде те саме.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі