kinowar.com

Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs онлайн відкриється фільмом Олега Сенцова й Ахтема Сеітаблаєва «Номери»

Фільм-відкриття кінофестивалю «Номери» можна буде переглянути на офіційному сайті meetdocsfestival.com. Показ розпочнеться онлайн 26 жовтня з 8:00.

Кількість показів буде обмежена, за умови безкоштовної реєстрації на сайті. Фільм буде у доступі два дні.

Картина «Номери» має драматичну історію створення. Олег Сенцов режисував фільм, перебуваючи у російському ув’язненні. Він передавав листами свої вказівки, за якими Ахтем Сеітаблаєв керував знімальним процесом.

В основі фільму «Номери» лежить однойменна п’єса, написана Олегом Сенцовим ще до Революції Гідності, у 2011 році. Фінальна редакція була зроблена вже під час його ув’язнення, у слідчому ізоляторі в Лефортово в Москві.

Світова прем’єра фільму відбулась у лютому 2020 року в межах програми Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю (Berlinale).

превью

Ахтем Сеітаблаєв особисто приїде до Харкова, аби провести творчу зустріч із глядачами, яка відбудеться з 14:00 до 16:00 31 жовтня (вхід вільний за умови попередньої реєстрації: potomushto.in.ua).

Під час спілкування будуть показані трейлери фільмів Ахтема «Хайтарма», «Чужа молитва», «Кіборги», «Захар Беркут», «Додому», «Номери». Режисер та актор розкаже про особливості роботи в обох професіях і відповість на запитання глядачів.

Перша презентація проекту “Номери” була 2018 року на пітчингу Одеського міжнародного кінофестивалю, де продюсерка Анна Паленчук показала лист Олега Сенцова з наміром працювати над фільмом з-за ґрат. Співрежисером, який допомагав втілювати задум на знімальному майданчику, став Ахтем Сеітаблаєв. Сам Олег під час роботи над фільмом перебував у виправній колонії № 8 «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі та, працюючи над проєктом, дотримувався голодування впродовж 145 днів.

Світова прем’єра фільму відбулась у лютому 2020 року в межах програми Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю (Berlinale) за участю творчої команди.

Ігровий фільм «Номери» розповідає про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи й отримати свободу.

У світі Номерів усе підпорядковується суворій системі й верховному правителю — Нулю. Десятеро героїв звикли бігти по колу та робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де пануватимуть їхні закони.

Творча група:

Режисери: Олег Сенцов, Ахтем Сеітаблаєв

Автор сценарію: Олег Сенцов

Продюсери: Анна Паленчук, Даріуш Яблонський, Віолета Камінська, Ізабела Войцик

Композитор: Милош Єлич

Хореограф-постановник: Олена Шоптенко

У ролях: Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Лорена Колібабчук, Денис Роднянський, Олена Узлюк, Євген Черніков, Агата Ларіонова, Олександр Бегма, Марія Смолякова, Максим Девізоров, Євген Лебедін, Олег Карпенко, Олександр Лаптій, Віктор Андрієнко

Фільм «Номери» — це копродукція України (435 FILMS за підтримки Міністерства культури України), Польщі (Apple Film Production за підтримки Polish Film Institute), Чехії (Česká Televize) та Франції (Canal+).

У прокат кінострічка вийде 19 листопада.

Читайте також:

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найкращі українські фільми 2019 року

Найкасовіші українські фільми 2019 року

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі