kinowar.com

Новий фільм Даррена Аронофскі “Кит” у кіно з 2 березня. Представлено український трейлер та постер

Компанія ADASTRA CINEMA рада повідомити, що восьмий повнометражний фільм Даррена Аронофскі “Кит” стартує в українському прокаті вже з 2 березня. Пропонуємо переглянути локалізований український трейлер фільму, який зробив зірку «Мумії» Брендана Фрейзера фаворитом цьогорічної премії «Оскар».

Новий фільм Даррена Аронофскі “Кит” став однією з найочікуваніших стрічок весни цього року, і український глядач зможе побачити перевтілення Брендана Фрейзера якраз перед церемонією «Оскар», яка відбудеться цього року 12 березня.

Професор літератури Чарлі (Брендан Фрейзер) веде відлюдний спосіб життя практично на самоті. Єдиний виняток – його подруга-медсестра Ліз (Хонг Чау), яка стежить за здоров’ям 270-кілограмового Чарлі. А єдина його віддушина – це спроба відновити стосунки з 17-річною дочкою Еллі (Седі Сінк), яка не може пробачити батькові те, як і чому він залишив сім’ю. Навіть власна мати вважає Еллі абсолютно нестерпною, і лише Чарлі, як завжди, бачить лише добро. Тим більше у своїй дитині.

новий фільм Даррена Аронофскі

За роль у драмі “Кит” актор Брендан Фрейзер був номінований на «Золотий глобус», який актор проігнорував через давню суперечку з організацією Голлівудської іноземної преси, але вже за тиждень став володарем не менш престижної премії Вибір критиків (Critics Choice Award 2023). Також картина вже отримала ключові номінації від Гільдії акторів та Гільдії продюсерів, які вважаються точними індикаторами майбутніх номінацій від Американської кіноакадемії.

новий фільм Даррена Аронофскі

Раніше “Кит” увійшов в основну програму Венеціанського та кінофестивалю в Торонто, де Фрейзер отримав премію за внесок у світовий кінематограф.  Харизматичний американо-канадський актор, якого глядачі полюбили після популярних стрічок «Мумія», «Джордж у джунглях», «Зіткнення», «Подорож до центру Землі», продемонстрував геніальне перевтілення, яке світова спільнота, преса та кінокритики одностайно вважають поверненням талановитої зірки у велике кіно і заявкою на «Оскар».

новий фільм Даррена Аронофскі

У стрічці також зіграли: зірка шоу «Дивні дива» Седі Сінк, номінантка на премію «Оскар» Саманта Мортон, відома за ролями у «Фантастичних звірях» та «Особлива думка»,  Хонг Чао, яка нещодавно з’являлась на великих екранах у стрічці «Меню». Також компанію їм склав Тай Сімпкінс, відомий за блокбастерами «Астрал», «Залізна людина 3» та «Світ Юрського періоду», для якого “Кит” став першою яскравою роллю у новому, «дорослому» періоді його кар’єри.

новий фільм Даррена Аронофскі

Сценаристом драми виступив прославлений автор і драматург Семюел Д. Хантер, який адаптував власну п’єсу, оператором – Меттью Лібатік, двічі номінант на премію «Оскар» та постійний колега Аронофскі.

“Кит” спродюсований культовою студією А24 (Все завжди і водночас, Легенда про Зеленого лицаря, Сонцестояння, Неограновані коштовності, Місячне сяйво та інші) спільно з компанією Даррена Аронофскі Protozoa Pictures.

Чекайте на нову видатну роботу Даррена Аронофскі та перевтілення Брендана Фрейзера з 2 березня в кінотеатрах України.

Офіційними медіапартнерами фільму стали DTF Magazine, Marie Claire, MIND.UA, KINOWAR

Коментарі