kinowar.com

ТРЕЙЛЕР ФІЛЬМУ Мир Вашому дому!

 04.04.2017  Новини, Трейлер

До вашої трейлер повнометражного художнього фільму Володимира Лерта «Мир Вашому дому!» (робоча назва – «Поминальна молитва»), створеного за підтримки Держкіно України.

Проект фільму став одним із переможців Другого конкурсного відбору Держкіно. Режисером є Володимир Лерт, продюсерами – Юрій Карновський, Марія Каель та Володимир Лерт. Виробництво фільму здійснила компанія «Лeрт Карновський».

Фільм знятий за п’єсою радянського автора Григорія Горіна «Поминальна молитва», в основу якої лягли розповіді Шолом-Алейхема і яка з успіхом йде в багатьох театрах Східної Європи вже понад тридцять років.

«Мир Вашому дому!» – це автентична трагікомедія, дія якої відбувається на початку XX-го століття. Єврейське село в Україні. Бідний молочник Тев’є має п’ять дочок, для яких єдиний шанс вирватися зі злиднів – вдало вийти заміж. Але плани на майбутнє у батька і дівчат кардинально різні…

Картина знімалася в історичних місцях під Києвом. Були використані унікальні речі та інтер’єри кінця ХIХ – початку ХХ століть, в тому числі будинок, який ще у 1873 році купив Тев’є – реальний персонаж оповідань класика єврейської літератури Шолом-Алейхема. Прагнучи відтворити життя євреїв тієї епохи у всіх деталях, автори витратили на картину п’ять років. Тільки підготовка однієї сцени зайняла у них півроку. І все, що є в картині, – справжнє, як в історичному музеї.

Мир вашему дому! Поминальная молитва

Коментарі