kinowar.com

У четвер (можливо) суд винесе рішення у справі про реорганізацію Довженко-Центру

У вівторок, 27 червня, відбулося передостаннє судове засідання у справі про скасування наказу №100 Державного агентства України з питань кіно щодо реорганізації Довженко-Центру.

Адвокати Держкіно вкотре подавали клопотання про закриття провадження у справі. Суд його відхилив.

Тоді адвокати Держкіно попросили перерву у розгляді справи. Вони відмітили, що Кабінет Міністрів на останньому урядовому комітеті не прийняв Стратегію розвитку кінематографії та дав Держкіно два місяці на доопрацюванні цього документу. Окремі пункти цієї “стратегії” стосувалися Довженко-Центру, а саме його реорганізації, яку в останній редакції документу завуальовано назвали «оптимізацією».

Адвокати Держкіно зазначили, що, можливо, за два місяці питання реорганізації може взагалі стати не актуальним. А може і ні. Оскільки представником відповідача було висловлено припущення, не підтверджене жодними офіційними документами, суд не мав підстав чекати затвердження Стратегії розвитку кінематографії і штучно затягувати розгляд справи про наказ №100.

Розглянувши всі докази у справі, суддя Борисенко призначила дату наступного засідання по справі Довженко-Центру проти Держкіно — четвер, 29 червня, 10:00. На цьому засіданні сторони перейдуть до дебатів і, можливо, вже буде винесено рішення.

Запрошуємо представників і представниць ЗМІ стати свідками вирішення спору щодо реорганізації Довженко-Центру.

Адреса незмінна: Господарський суд міста Києва (вулиця Богдана Хмельницького, 44Б, зал №20, суддя Борисенко І.І.). Не забудьте взяти з собою документи.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі