kinowar.com

У Венеції відбулась світова прем’єра фільму “Люксембург, Люксембург” Антоніо Лукіча

На 79-му Венеційському міжнародному кінофестивалі відбулась світова прем’єра фільму Антоніо Лукіча “Люксембург, Люксембург” виробництва кінопродакшену ForeFilms. Стрічка представлена в конкурсній програмі “Горизонти”.

“Люксембург, Люксембург” – другий повнометражний фільм українського режисера Антоніо Лукіча, відомого глядачу за комедією “Мої думки тихі”, яка стала лауреатом Національної кінопремії “Золота Дзиґа”, Національної премії кінокритиків “Кіноколо”, а також отримала спеціальний приз журі на Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах. “Люксембург, Люксембург” продовжує тему батьків та дітей, підняту в попередній роботі автора. Цього разу героями історії стали брати-близнюки, які намагаються дати раду власному життю, аж поки в ньому не з’являється давно зниклий батько.

Люксембург Люксембург брати Насирови

Головні ролі у стрічці виконали учасники реп-гурту “Курган і Agregat” – брати Раміл та Аміл Насірови. Виробництвом фільму займався кінопродакшен ForeFilms. Стрічка створена за підтримки Держкіно України. У травні 2022 року “Люксембург, Люксембург” став одним з п’яти учасників програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів “proMOTION”, започаткованої Українським інститутом. Міжнародна промо-підтримка в рамках програми здійснюється за допомоги Göteborg Film Fund.

Люксембург Люксембург прем'єра

Дистриб’ютором фільму “Люксембург, Люксембург” в Україні стала компанія “Кіноманія”. Вихід стрічки у прокат заплановано на весну 2023 року.

79-й Венеційський міжнародний кінофестиваль триватиме до 10 вересня, коли оголосять переможців фестивалю.

Люксембург Люксембург прем'єра

Кінопродюсерська компанія ForeFilms була заснована у 2020 році Володимиром Яценком та Анною Яценко з фокусом на виробництво авторських фільмів. Два з попередніх проєктів продакшену, фільми “Антлантида” та “Відблиск” режисера Валентина Васяновича також були представлені на Венеційському кінофестивалі в секції “Горизонти” (перемога) та в основному конкурсі відповідно. Всі фільми цієї продюсерської компанії мали свої прем’єри на кінофестивалях класу А.

Коментарі

Коментарі закрито.