kinowar.com

Ірма Вітовська перевиховує італійську мафію: дивіться трейлер комедії “Коза Ностра. Мама їде”

FILM.UA представляє офіційний трейлер україно-італійської сімейної комедії з українкою в головній ролі. Влада Коза у виконанні Ірми Вітовської зігріє глядачів своєю веселою вдачею, розрадить й покаже життя італійської мафії зсередини. «Коза Ностра. Мама їде» у кіно з 1 грудня 2022 року.

Українська жінка здатна на все, та навіть більше, заради своєї родини: мову в Інтернеті вивчити, на раз-два в Італію гайнути й врешті влаштуватись хатньою робітницею до голови мафіозного клану.  Саме так сталося з головною героїнею сімейної комедії Владою Козою, яку блискуче зіграла Ірма Вітовська. Влада зануриться з головою у конфлікти сицилійських мафіозі та завдяки своїй винахідливості впорається з усіма проблемами: розкладе по поличках не тільки випрані речі, а й забуті образи, знайде підхід до кожного з дітей боса мафії, а ще нагодує смачним українським борщем. І все це відбуватиметься під запальну музику «ДахаБраха», яка так личить темпераменту героїні. 

«Під час виробництва фільму Ірма Вітовська пережила пригоди не менші, ніж її героїня Влада Коза. Наприклад, вона їхала зніматись в Італію на місяць, але через пандемію застрягла там на цілих три. За цей час режисер Джованні Дота та італійські актори, з якими Ірма не тільки працювала, але й відсиджувала карантин у готелі – стали справжньою україно-італійською сім’єю. А дознімали фільм в Києві під час великої війни. Ми подолали великий шлях за 5 років виробництва фільму. І кожного, хто прийде в кінотеатр, щоб отримати задоволення та підтримати наш фільм, ми вважатимемо за рідних. Бо глядач українського кіно – то наша сім’я!», авторка ідеї фільму та режисерка монтажу трейлеру Анастасія Лодкіна.

Українська мама образ, що заслуговує бути центральним у кіно. Часом вона роздає поради, навіть якщо її про це не просили. Інколи здається, що її забагато і потрібна неабияка сміливість, щоб про це бодай натякнути. Бо попри свою легку вдачу, вона напрочуд вразлива всередині. І в ній – море любові та потреби піклуватись. Вона мама, і це все пояснює. Але ми знаємо, що вона завжди на своєму місті і піде на будь-що заради своєї родини. І наша Влада теж встрягне в мафіозні авантюри, аби врятувати не лише онука, доньку та зятя, а і свою нову італійську родину. Мама Влада нікого не дасть скривдити.

Коза Ностра. Мама їде фільм 2022

«“Коза Ностра. Мама їде” це саме той ковток свіжого повітря, який так необхідний нам усім зараз. Ми переконані, що завдяки виходу цього теплого та атмосферного фільму українці вкотре згадають про непереможність української нації. Ще б пак, хіба будь-яка інша жінка наважилася б на таку сумнівну пригоду? У цьому наша сила і ключ до перемоги», керівниця напрямку кінотеатральної дистрибуції FILM.UA Distribution Надія Коротушка.

Мужня, сильна та часом трохи шалена мама вже тисне на газ! “Коза Ностра. Мама їде” у кіно з 1 грудня 2022 року.

Інформаційні партнери фільму: онлайн-журнал “Українки” та жіночий журнал Marie Claire.

Фільм створено FILM UA Production (Україна), Pepito Produzioni та Rai Cinema (Італія) за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральну дистрибуцію в Україні здійснюють FILM.UA Distribution та Кіноманія.

Коза Ностра. Мама їде фільм 2022 Ірма Вітовська

Коза Ностра. Мама їде
Дата релізу: 1 грудня 2022 року
Жанр: сімейна комедія
Виробник: FILM UA Production (Україна), Pepito Produzioni та Rai Cinema (Італія) за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Дистрибутори: FILM.UA Distribution та Кіноманія
Режисер: Джованні Дота
Авторка ідеї: Анастасія Лодкіна
Сценаристи: Анастасія Лодкіна, Маттео Вісконті, Джованні Дота, Джулія Магда Мартінез
Продюсери: Катерина Вишневська, Марія Грація Сакка, Віктор Мірський, Августіно Сакка
Виконавчі продюсери: Джузеппе Джільєтті, Елізабетт Трауттер, Сергій Демидов
Оператор-постановник: Андреа Бенджамін Маненті, Карло Рінальді
У ролях: Ірма Вітовська, Джованні Калканьо, Джудітта Васіле, Лоренцо Скальцо, Габріеле Чічірелло, Мауріціо Болонья, Вінченцо Пірротта, Дмитро Вівчарук, Ольга Вівчарук, Лілія Цвєлікова, Володимир Процюк, Станіслав Білий, Юлія Соболь

Головна героїня фільму Влада Коза продає свій дім у Карпатах та летить до сонячної Сицилії, щоб жити з донькою та допомагати в догляді за онуком. Та виявляється, приїзду мами ніхто не чекав… Після сварки з донькою Влада випадково опиняється на віллі колись могутнього італійського мафіозі дона Фредо, нині вдівця, який переживає глибокі кризи – особистісну, сімейну та фінансову. Влада влаштовується прибиральницею, але стає порятунком цього дому: мамою для дітей дона Фредо та реформаторкою дотепер старої, неефективної та, головне, негуманної мафії. 

Читайте також:

Найкращі українські фільми

Найкращі українські фільми про війну з росією

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.