kinowar.com

Best Comedy Shorts 2019 оголосив програму

З 5 вересня будемо веселитись та сміятись у кінотеатрах над збіркою комедійного кіно “Best Comedy Shorts” 2019

Сміх начебто робить життя довшим, але ж не це найголовніше, правда? Незалежно від того, скільки сотень років ми з вами проживемо, давайте кайфувати так, нібито кожен день – останній. “Best Comedy Shorts” не дозволить вам змарнувати цей день.

Фільми, що увійшли в програму, точно розсмішать навіть найсуворіших та найприскіпливіших глядачів. Думаємо, навіть Чаплін зацінив би такий двіж.

Тож приходьте! Буде весело.

Стрілець

 

Програма фестивалю

  • Любов сліпа

Любов сліпа

Великобританія, 2015, реж. Ден Ходжсон, хрон. 6 хв. 25 с.

У критичних ситуаціях ми часто буваємо дуже кмітливими. Однак, винахідливості Еліс можна позаздрити. Куди ще, окрім шафи, можна сховати коханця та чому все ж таки краще не потрапляти в такі ситуації? Фільм “Любов сліпа” все вам пояснить.

 

 

  • Пила в офісі

Пила в офісі

США, 2016, реж. Кріс Капел, хрон. 3 хв. 29 с.

Хочете зіграти у гру? Фільм “Пила в офісі” змусить вас трошки менше ненавидіти своїх колег.

 

  • Графіті

Графіті

Франція, 2019, реж. Орельєн Лаплас, хрон. 9 хв. 30 с.

Місто шоковане: хтось зробив провокативний напис на історичній пам’ятці! Мер та лікар Робін опинилися у пікантній ситуації, адже у написі мова йде саме про них…

 

 

  • Парковка

Парковка

Австралія, 2016, реж. Джон Фроліх, хрон. 6 хв. 29 с.

Джо та його запальна дівчина Роуз тікають після свого останнього пограбування. Однак, виявляється, що Роуз припаркувалась на багатоповерховій стоянці, і зараз їх авто заблоковано літньою леді, що ніяк не може впоратись із автоматом для квитків. Сирени поліції стають все гучнішими, тож часу на роздуми майже не залишилось…

 

  • Бюро втрачених яєць

Бюро втрачених яєць

Франція, 2019, реж. Каміль Наум, хрон. 14 хв. 57 с.

Джудіт влаштовується на роботу в Бюро втрачених яєць, яке займається тим, що повертає чоловікам їх життєву силу та твердість характеру. 

 

 

  • Обслуговування номеру

Обслуговування номеру

Франція, 2019, реж. Артур Жанрой, хрон. 8 хв. 1 с.

Альберт лежить на ліжку свого готельного номеру та тримає пістолет біля голови. Зараз він має прийняти найстрашніше рішення в своєму житті. Аж раптом хтось стукає у двері зі словами “Обслуговування номер”.

 

  • Стрілець

Стрілець

США, 2014, реж. Ерік Кіссак, хрон. 8 хв. 55 с.

В найкращих традиціях вестернів, оповідач розповідає історію самотнього стрільця, що заходить в таверну. Однак у цій історії всі чують голос оповідача. А ще, він трохи кровожерливий.

Коментарі