kinowar.com

Netflix продовжив серіал «Монстр» одразу на 2 і 3 сезони

 09.11.2022  Новини

Через ажіотаж навколо серіалу «Монстр: Історія Джеффрі Дамера» сервіс Netflix вирішив продовжити шоу одразу на другий і третій сезони, пише Variety.

«Монстр» – це байопік, присвячений життю реального американського серійного маніяка Джеффрі Дамера, котрого зіграв Еван Пітерс. Дамер орудував у 1980-х роках в Мілуокі. Він був гомосексуалом, заманював у свою квартиру молодиків та хлопчиків, робив своїм жертвам лоботомію, ґвалтував тіла та вживав окремі частини трупів в їжу… Перший сезон став великим гітом і за кількістю глядацьких перекладів серед англомовних серіалів Netflix поступився лише четвертому сезону «Дивних див».

Шоуранером «Монстра» є Раян Мерфі, творець антологій «Американська історія жахів» і «Американська історія злочинів». Продовження на другий і третій сезони означає, що «Монстр» теж стане антологією і розповість історії ще щонайменше двох маніяків, що сколихнули Америку.

Також Netflix продовжив на другий сезон інший новий проєкт Мерфі, а саме детективний серіал «Наглядач» з Наомі Воттс і Боббі Каннавале. Це заснована на реальних подіях історія подружньої пари, що після переїзду в будинок їх мрії в Нью-Джерсі зазнає переслідувань сталкера, який називає себе Наглядач… Про що йтиметься в другому сезоні, наразі невідомо.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.