kinowar.com

Warner хоче екранізувати п’єсу «Гаррі Поттер і прокляте дитя»

 17.11.2022  Новини

Раніше повідомлялося, що студія Warner дуже зацікавлена у продовженні своєї найприбутковішої франшизи «Гаррі Поттер». Але для цього необхідно заручитися участю оригінальних акторів і письменниці Джоан Роулінг.

Тепер стало відомо, що боси компанії готові перенести на великий екран п’єсу «Гаррі Поттер і прокляте дитя», котра є прямим продовженням книг про «хлопця, що вижив», тільки у ній Гаррі вже не хлопчик і не юнак, а дорослий чоловік (власне, як і актор Денієл Редкліфф).

Дія «Проклятого дитя» відбувається через дев’ятнадцять років після подій «Смертельних реліквій». Син Гаррі Поттера Альбус відправляється на навчання у Гоґвортс і там зустрічається зі страшною загрозою… У сюжеті окрім самого Гаррі фігурують такі старі персонажі, як Герміона, Рон, Драко та інші.

Скоріш за все, Warner має намір закрити франшизу-відгалуження поттеріани «Фантастичні звірі», котрі вже не приносять ані прибутків, ані схвальних відгуків, і повернути фанатів у кінотеатри за рахунок власне Гаррі Поттера. Питання в тому, чи погодиться повернутися Редкліфф, котрий раніше неодноразово заявляв, що з Поттером покінчено.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.