kinowar.com

«Дюна: Частина друга» зібрала в українському прокаті 32.6 мільйони гривень за перший вікенд

«Дюна: Частина друга» зібрала у прокаті 32,6 мільйони гривень за перший вікенд. Це найкращий результат серед фільмів Warner Bros. в Україні з початку повномасштабного вторгнення.

Дюна Частина друга

29 лютого в український прокат вийшла «Дюна: Частина друга» Дені Вільнева. Довгоочікувана прем’єра за перший вікенд встановила абсолютний рекорд для фільмів Warner Bros. в Україні з початку повномасштабного вторгнення. Це – 32.6 млн. грн.

Також стрічка увійшла до трійки найуспішніших стартів фільмів Warner Bros. в Україні за всю історію. «Дюна: Частина друга» поступилася лише картинам «Дюна» (2021 року) та «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда» (2018 року). За перший вікенд «Дюна» зібрала в прокаті 34.3 млн. грн., а «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда» – 39.2 млн. грн.

Дюна: Частина друга

Нагадаємо, що події «Дюна: Частина друга» відбуваються одразу по закінченню першої частини. Фільм розповідає про міфічну подорож Пола Атріда та фременів на шляху помсти заколотникам, які знищили його родину. Між коханням усього свого життя та долею відомого всесвіту він обирає боротьбу проти жахливого майбутнього, яке лиш він може передбачити.

Ролі у фільмі виконали Тімоті Шаламе («Вонка», «Інтерстеллар»), Зендея («Людина-павук: Додому шляху нема»), Ребекка Ферґюсон («Місія неможлива: Розплата»), Джош Бролін («Дедпул»), Остін Батлер («Елвіс»), Флоренс П’ю («Оппенгеймер»), Дейв Батіста («Вартові Галактики»), Крістофер Вокен («Сім психопатів») та інші.

Дюна: Частина друга

Прокат стрічки «Дюна: Частина друга» триває.

Читайте також: 

Найкращі фантастичні фільми 21 століття

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі