kinowar.com

Василь Шкляр: «Фільм «Чорний ворон» про ту історію, яка триває сьогодні, і він вас ще не раз переконає – ми переможемо»

Напередодні прем’єри історичної драми «Чорний ворон» Василь Шкляр та творча група проєкту зустрілися з шанувальниками на спеціальному показі стрічки у кінотеатрі «Жовтень»

Чорний ворон

5 грудня у кінотеатрах країни стартував показ повнометражної історичної драми «Чорний ворон». Стрічку знімали за мотивами однойменного роману Василя Шкляра.

4 грудня на допрем’єрному показі стрічки автор роману «Чорний ворон. Залишенець» Василь Шкляр зустрівся з шанувальниками. На показ гості приїхали з різних куточків України, аби особисто поспілкуватися з письменником та стати одними з тих, хто переглянув фільм до офіційного виходу на великі екрани.

Прихильники також зустрілися з акторами, які втілили на екрані улюблених персонажів роману, та дізналися про особливості знімального процесу стрічки у режисера Тараса Ткаченко.

На захід завітали актори: виконавець головної ролі Івана – Тарас Цимбалюк, виконавець ролі Вовкулаки – Павло Москаль, Олексій Тритенко, який зіграв роль чекіста Птіцина, Володимир Ращук – отаман Завгородній та Азізбек Абдурашидов – у стрічці Ходя.

Під час зустрічі з шанувальниками та критиками Василь Шкляр, який озвучив історичні коментарі у стрічці, висловив вдячність усій творчій команді та зазначив, що слова із саундтреку до фільму актуальні й сьогодні:

«Дуже добре, що маємо фільм про Холодний Яр: художній, повнометражний, історичний, не побоюся цього слова, блокбастер. Я завжди кажу, що не слід ототожнювати фільм із книжкою. Роман неможливо детально відтворити в кіно, але Тарас Ткаченко зробив дуже добру роботу. Мені здається, що від слів, які ви почуєте у фінальній пісні, у вас пробіжить мороз по шкірі. Веселі, брате, часи настали…. Я думаю, що як і роман, цей фільм стане воїном у теперішній ситуації. Це фільм про ту історію, яка триває сьогодні, і він вас ще раз переконає, що ми переможемо».

Режисер фільму Тарас Ткаченко підтримав слова автора та висловив надію на те, що після перегляду стрічки книга стане ще більш популярною. До речі, віднедавна її обкладинку прикрашає кадр з фільму «Чорний ворон».

Чорний ворон

«Сподіваюся, що ті, хто ще не встиг прочитати роман, після перегляду картини прийдуть додому і нарешті це зроблять та матимуть змогу дізнатися про холодноярські події більше».

Після перегляду стрічки гості спілкувалися з творчою групою вже у неформальній обстановці, щиро дякували команді та автору за роботу, а на додаток мали змогу отримати ще й екземпляр книги, підписаний автором та акторами.

Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно компанією “ТЕТ-Продакшн” на замовлення телеканалу “1+1”. Дистрибуцію фільму здійснює «Кіноманія».

«Чорний ворон» відтворює одну зі сторінок української історії — боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках.

Події у стрічці розкажуть глядачам про історію життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки. Одвічна жага українців до волі не дає головному герою залишатись осторонь важливих подій, які розгортаються в його селі. Саме тому він відважно жертвує спокоєм та сімейним затишком і починає запеклу боротьбу за незалежність рідної землі, волю та майбутнє українців і власної родини.

Ролі у фільмі виконали відомі українські актори Тарас Цимбалюк, Павло Москаль, Андрій Мостренко, Ксенія Данилова, Даніїл Мірешкін, Зоряна Марченко, Наталя Сумська, Олексій Тритенко та інші.

Із 5 грудня дивіться повнометражну історичну драму «Чорний ворон» у кінотеатрах вашого міста.

8 грудня 2019 року відбудеться зустріч з творчою групою проєкту.

Деталі: facebook.com/events/2408249732824682/

Комментарии