kinowar.com

«Віддана» на польському телебаченні

Наприкінці травня глядачі найбільшого каналу Польщі TVP1 побачать романтично-фантазійну стрічку за романом Софії Андрухович

23 травня о 21:25 на TVP1 відбудеться польська телепрем’єра фільму «Віддана» за романом Софії Андрухович «Фелікс Австрія». Минулого червня він став доступний у цій країні на VOD-платформах Canal+, Player.pl, vod.pl та CDA, і тепер стрічка виходить на популярному ефірному каналі.

Віддана

Варто нагадати, що у «Відданій» знялися актори з Польщі – Маріанна Янушевич, яка зіграла одну з головних героїнь, Стефу, та Себастіан Цибульський, виконавець ролі ілюзіоніста Ернеста Торна.

Українська кінопрем’єра відбулася у січні 2020, діджитал-реліз – у квітні, а на телебаченні фільм з’явився на День Незалежності – 24 серпня.

«Ми дуже радіємо, що українські стрічки з’являються перед глядачами у Польщі. Особливо приємно показувати результати спільних проєктів, адже у «Відданій» знялися, зокрема, й польські актори. На тому ж каналі, TVP1, майже два роки тому став величезним хітом та здобув кілька рекордів український серіал «Кріпосна», і ми сподіваємося, «Віддана» сподобається аудиторії так само сильно», – коментує Євген Драчов, менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Distribution.

превью

«Хоч «Віддана» не є копродукцією, але у самій історії, її героях та безпосередньо виробництві фільму прослідковуються тісний зв’язок між Україною та Польщею – нам було вкрай важливо представити фільм максимально широкій польській глядацькій аудиторії, та ми неймовірно вдячні, що TVP1, основний телеканал країни-сусіда, покаже «Віддану» як фільм тижня у неділю в прайм тайм», – розповідає продюсерка фільму Надія Зайончковська.

Історія починається в Станіславові у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

Продюсер: Надія Зайончковська

Автори сценарію: Аліна Семерякова в колаборації з Софією Андрухович

Режисер-постановник: Христина Сиволап

Оператор-постановник: Олексій Ламах

Художник-постановник: Олександр Батєнєв

Художник з костюмів: Леся Патока

Художник з гриму: Марія Коломієць

Кастинг-директор: Алла Самойленко

У ролях: Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Ада Роговцева, Катерина Кухар, Євген Янович, Наталя Васько, Ірма Вітовська, Важа Годердзішвілі, Себастьян Цибульський, Ясін Фараджаллах, Марина Кошкіна

Виробництво: FILM.UA Production за підтримки Уряду України та Міністерства культури України

Коментарі