kinowar.com

«Відблиск»: вийшов офіційний трейлер фільму Валентина Васяновича (незабаром в прокаті)

16 травня в український прокат виходить фільм «Відблиск» — воєнна драма Валентина Васяновича («Рівень чорного», «Атлантида»). Кінопродакшн ForeFilms презентує офіційний трейлер стрічки.

Головний герой фільму — цивільний, а згодом військовий хірург Сергій, який потрапляє у російський полон. Чоловіка катують у в’язниці «Ізоляція», створеній в Донецьку після захоплення міста росіянами. Від смерті Сергія рятує тільки те, що агенти ФСБ, які катували полонених, мають радитись з лікарем. Після звільнення Сергій повертається додому, знову звикає до комфорту, вибудовує стосунки з дочкою та шукає нових цілей у житті.

«У “Відблиску” показую, що мирне життя – це крихка субстанція, яку легко зруйнувати та важко відновити», — ділиться режисер Валентин Васянович.

найкраще українське кіно 2022 рік

У Києві також відбудеться два спеціальні покази фільму «Відблиск» та спілкування із режисером Валентином Васяновичем після показу. Сеанси відбудуться 18 травня о 15:20 в кінотеатрі «Жовтень» та 19 травня у кінотеатрі «Планета Кіно» (Рівер Молл) о 16:00. Придбати квитки можна на сайтах кінотеатрів.

Головну роль у «Відблиску» виконав Роман Луцький («Сторожова застава», «Безславні кріпаки», «Віддана»). У фільмі також знялися Надія Левченко («Секс, Інста і ЗНО»), Андрій Римарук («Атлантида») та Ніка Мислицька — донька Валентина Васяновича. У фільмі також знімався справжній хірург Олександр Данилюк, який зробив в польових умовах понад 70 операцій та журналіст, військовослужбовець Станіслав Асєєв, який два роки пробув у російському полоні в «Ізоляції» і згодом написав про це книгу «”Світлий Шлях”: історія одного концтабору».

Світова премʼєра фільму «Відблиск» відбулася на Венеційському кінофестивалі у 2021 році. Це перший український фільм за 30 років незалежності, який потрапив до основного конкурсу Венеційського кінофестивалю. Сценарій Васянович написав у 2019 році, а знімання відбулося влітку 2020 — взимку 2021 у Києві та на його околицях.

Виробництвом стрічки «Відблиск» займалися продюсери Валентин Васянович, Ія Мислицька (Arsenal Films) та Володимир Яценко й Анна Яценко (Limelite/ForeFilms).  Дистриб’ютором фільму «Відблиск» в Україні стала компанія «Кіноманія». 

Відблиск новий фільм Васяновича

Деталі про фільм:

Дата старту прокату: 16 травня 2024

Формат: 2D
Країна: Україна

Рік: 2021

Хронометраж: 125 хв.

Жанр: драма

Режисер: Валентин Васянович

У ролях: Роман Луцький («Безславні кріпаки», «Сторожова застава», «Параджанов»), Ніка Мислицька, Надія Левченко («Інший Франко»), Андрій Римарук («Атлантида»), Ігор Шульга

Продюсери:  Валентин Васянович, Ія Мислицька, Володимир Яценко, Анна Яценко

Синопсис

Український цивільний, а згодом — військовий хірург, Сергій потрапляє в полон російської армії в ході російсько-української війни на сході України. Перебуваючи в полоні, Сергій стає свідком страшних сцен приниження, знущання та катування українців від рук російських окупантів. У ході обміну полоненими між Україною та Росією Сергій звільняється з полону, повертається в своє колишнє цивільне життя та пробує знайти сенс життя шляхом відбудування відносин з колишньою дружиною та їх дочкою. Він по-новому вчиться бути людиною, бути батьком, який уміє кохати та підтримувати своїх близьких. 

Читайте також:

Найкращі українські фільми про війну з росією

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі