kinowar.com

“Життя на межі”: онлайн-прем’єра документального фільму про російсько-українську війну

Документальний фільм Життя на межі” виходить у цифровому релізі. Глядачі, які не встигли побачити стрічку, яка охоплює весь період російсько-української війни від 2014 року до сьогоднішніх днів, зможуть переглянути її онлайн. 

Фільм “Життя на межі” з 6 квітня буде доступний на платформах sweet.tv, Київстар ТБ і Takflix. З 11 квітня стрічку можна подивитись на 1+1 video, а з 6 травня — на Воля TV. 

Фільм створили українські ветерани – режисер Павло Пелешок та продюсер Юрко Іванишин. Попередній фільм авторів “Зима у вогні” у 2016-му був номінований на “Оскар” як “Найкращий документальний повнометражний фільм”. 

“Життя на межі” – фільм про становлення й розвиток українського спротиву від подій Революції Гідності до повномасштабної війни росії проти України. Стрічка показує, як після міжнародного успіху фільму “Зима у вогні” Павло та Юрко прямо з окопів вирушають до Лос-Анжелеса на церемонію “Оскар”. Будучи на війні з 2014 року – одразу після Революції Гідності, коли в Україні зародився рух спротиву, впродовж років ветерани боронять Україну від російської агресії та продовжують знімати свою реальність, таку далеку для іншого світу. 

Життя на межі

З уламків спогадів та власного кіноархіву ветерани Павло та Юрко збирають мозаїку причин та наслідків, з яких складається сьогоднішня російсько-українська війна – від кінця 2013 року до сьогодні. Автори пішли добровольцями на фронт, побували в гарячих точках Донбасу. І весь цей час продовжували творити, аби показати світові правду про жахливу війну, яка стала можлива у XXI столітті.

Світова прем’єра стрічки “Життя на межі” відбулась наприкінці минулого року в Берліні, в легендарному кінотеатрі Delphi Filmpalast am Zoo. У грудні 2022-го фільм показали і в Києві. 

Життя на межі

Виробництво стрічки — Ukr:Stream. Дистрибутор фільму в Україні «Артхаус Трафік».

Читайте також:

Найкращі українські фільми про війну проти росії

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі