kinowar.com | З’явився тизер до психологічної драми «Свято збору урожаю»
kinowar.com

З’явився тизер до психологічної драми «Свято збору урожаю»

З’явився тизер до психологічної драми «Свято збору урожаю». Режисеркою майбутнього фільму стане Тамара Трунова, головна режисерка Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, для якої цей проєкт – дебютний. Сценарій написав молодий письменник Мирослав Лаюк, а продюсеркою виступила Іванна Дядюра, відома за роботою у фільмі «Кіборги».

Проект здійснювався за підтримки Українського культурного фонду. В його основі – історія життя жінки, яка втратила дитину, але отримала можливість розпочати нове життя. У зв’язку з прийняттям великої спадщини, героїня перебирається у заміський будинок, де під час пограбування отримує травму, після якої починає вірити у власну вагітність. Паралельно відбувається історія боротьби за її прихильність між можливими спадкоємцями. «Свято збору урожаю» – це історія про сліпоту перед бажанням наживи, перед небажанням бути залученими у проблеми інших людей, це історія про відчай, тотальну самотність і жорстокість найрідніших, але водночас і про джерела сили, про стійкість, про віру до кінця і про, можливо, чудо.

Свято збору урожаю

Цей проєкт став своєрідною творчою лабораторією, де, з одного боку, виступили дебютанти, які працювали у суміжних сферах (режисерка і сценарист), а з іншого боку, фахівці, які брали участь у розробці відомих українських стрічок останнього часу – «Плем’я», «Захар Беркут», «Кіборги» тощо. Над проєктом працюють: оператор Юрій Король, художник-постановник Влад Одуденко, акторка Ірина Мак, режисер монтажу Валерій Козлітинов та інші.

Фрагмент сценарію можна прочитати за посиланням 

Також читайте:

10 найкращих фільмів часів Незалежності

Комментарии