kinowar.com

«Коли падають дерева» вже доступний до перегляду у кінотеатрі Takflix

13 березня на стрімінговій платформі Taklix відбудеться онлайн-прем’єра української драми «Коли падають дерева» режисерки та сценаристки Марисі Нікітюк.

Події фільму відбуваються в українській провінції, де на очах у бунтівної п’ятирічної Вітки розгортається любовна драма між двоюрідною сестрою Ларисою та її коханим, бандитом на ім’я Шрам. У центрі історії – доля трьох поколінь, які проживають у жорстких соціальних рамках і спробах віднайти внутрішню свободу. В єдине естетичне тло сплітаються народні вірування місцевих жителів, дика природа, розквіт криміналу та пострадянський хаос.

«Коли падають дерева» – повнометражний дебют режисерки та сценаристки Марисі Нікітюк. Стрічку знято у стилі магічного реалізму, в більшості діалогів актори розмовляють суржиком. Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно у копродукції з Польщею та Північною Македонією.

«Коли падають дерева» вже доступний до перегляду у кінотеатрі Takflix

Прем’єра стрічки відбулася в рамках конкурсної програми Panorama Berlinale 68-го Берлінського кінофестивалю. Фільм отримав численні позитивні відгуки професійної спільноти і преси, яка назвала фільм «темною еротичною казкою».

В Україні «Коли падають дерева» було відзначено національною премією кінокритиків КІНОКОЛО в категорії «Відкриття року», якою нагороджують автора найкращого повнометражного дебюту, а також премією за найкращу акторську роботу в національному конкурсі Одеського міжнародного кінофестивалю.

Takflix – стрімінгова платформа для легального перегляду нового українського кіно.

Онлайн-прем’єра драми «Коли падають дерева» відбудеться 13 березня на Takflix.

Читайте також:

Найочікуваніші українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми 2019 року

Найкасовіші українські фільми 2019 року

Коментарі