kinowar.com

Себастіан Стен отримав берлінського «Срібного ведмедя»

На Берлінале журі на чолі з Люпітою Ніонго роздало нагороди. «Золотого ведмедя» за найкращий фільм отримала документалка «Дагомея» французько-сенегальської режисерки Маті Діоп, відомої за стрічкою «Атлантика».

Гран-прі присудили фільму «Потреби мандрівника» (режисер Хон Сан-су), а приз журі – «Імперії» Брюно Дюмона. «Срібного ведмедя» за найкращу режисуру отримав Нельсон Карло де лос Сантос Аріас за картину «Пепе», а «Срібного ведмедя» за найкращий сценарій – Маттіас Гласнер за фільм «Смерть».

Проте найцікавішою, мабуть, нагородою став «Срібний ведмідь» за найкращу роль. Він дістався Себастіану Стену, який виконав головну роль у горорі «Інший чоловік» режисера Аарон Шимберга. Фільм розповідає про хворого на нейрофіброматоз Едварда, котрий після пластичної операції дивиться театральну п’єсу про себе минулого і стає одержимим актором (реально хворий на нейрофіброматоз британський актор і активіст Адам Пірсон), який грає його на сцені.

«Срібного ведмедя» за найкращу роль другого плану вручили Емілі Вотсон, яка зіграла у драмі «Такі дрібниці» разом з Кілліаном Мерфі.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.