kinowar.com

За «Золотого ведмедя» змагатимуться горор зі Себастьяном Стеном і кулінарна драма з Руні Марою

74-й Берлінський кінофестиваль оприлюднив конкурсну програму. Увагу варто звернути на новий фільм Олів’є Ассаяса («Зільс-Марія», «Персональний покупець»), жахіття з марвелівською зіркою Себастьяном Стеном, а також чорно-білу кулінарну драму з Руні Марою у головній ролі.

Нова картина Ассаяса називається «Призупинений час». Вона позиціонується як комедія про дві родини (режисер із дружиною та його брат, музичний критик, теж із дружиною), які на час локдауна оселяються разом у будинку дитинства чоловіків.

Горор зі Себастьяном Стеном (режисер Аарон Шимберг) називається «Інший чоловік». Він розповідає про хворого на нейрофіброматоз Едварда, котрий після пластичної операції дивиться театральну п’єсу про себе минулого і стає одержимим актором (реально хворий на нейрофіброматоз британський актор і активіст Адам Пірсон), який грає його на сцені.

Кулінарна драма з Руні Марою називається «Кухня». Це чорно-біле кіно, котре показує один день з життя нью-йоркського ресторану. Поставив його мексиканський режисер-сценарист Алонсо Руїспаласіос, який працював над американськими серіалами «Нарко: Мексика» і «За межами».

Також у конкурсі побачимо «Імперію» Брюно Дюмона, «Потреби туриста» південнокорейського метра Хон Сан Су («Жінка, яка втекла», «Фільм письменниці»), нову роботу французько-сенегальської режисерки Маті Діоп, відомої за драмою «Атлантика», та інші стрічки.

Журі суддів очолить голлівудсько-кенійська актриса Люпіта Ніонго. Відкриється фестиваль 15 лютого ірландською драмою «Такі дрібниці» з Кілліаном Мерфі і триватиме до 25 лютого.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.