kinowar.com

Національна прем’єра стрічки «Пульс» відбудеться у рамках кінофестивалю “Молодість”

Спортивна драма «Пульс» буде доступною людям з вадами зору та слуху

Національна фестивальна прем’єра стрічки «Пульс» відбудеться 2 червня у рамках Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”. На цьому заході буде показана версія стрічки зі звукоописом для незрячих людей та розгорнутими субтитрами для нечуючих людей. У кінотеатральний прокат спортивна драма про українську паралімпійську чемпіонку Оксану Ботурчук вийде 22 липня цього року.

Пульс фільм Україна 2020

Звукоопис для незрячих людей та розгорнуті субтитри для нечуючих людей, створені за підтримки Ощадбанку та Mastercard, роблять фільм доступним максимально широкому колу людей. «Пульс» – одна з небагатьох українських стрічок, вихід яких на екрани супроводжується подібними технологіями. Фільм створений компанією KINOROB (входить до складу FILM.UA Group) за підтримки Міністерства культури України.

Звукоопис (аудіодискрипція) для людей з порушенням зору – це аудіодоріжка з усним описом подій, що відбуваються на екрані. Розгорнуті субтитри, на відміну від звичайних, передбачають також текстовий опис звуків. Цими опціями можна скористатись, якщо завантажити на свій смартфон спеціальні застосунки: Earcatch зі звукоописом фільму або Subcatch із субтитрами dostupne-kino.com. Фільм «Пульс» із розгорнутими субтитрами можна буде переглянути з 22 липня на великих кіноекранах країни.

«Наш фільм розповідає історію молодої української легкоатлетки Оксани, яка внаслідок автомобільної аварії майже втрачає зір, але завдяки наполегливій праці все ж потрапляє на Паралімпіаду. Зважаючи на контекст, ми не могли не зробити фільм максимально доступним за допомогою створення його доступної версії. Тим паче ми вже мали такий досвід зі стрічкою «Ціна правди». Сподіваюсь, що поступово для всіх кіновиробників та дистриб’юторів в Україні така практика стане загальновживаною, а не одиничним випадком. Дякуємо компаніям Доступне Кіно, Ощадбанк та Mastercard за співпрацю!», – зауважив продюсер фільму Єгор Олесов.

 спортивна драма Пульс

«Ощадбанк вже долучався до таких проектів: у 2014 році було профінансовано звукоопис фільму Олеся Саніна «Поводир». Підтримка різноманітних проектів, пов’язаних з інтеграцією людей з інвалідністю в суспільство, кілька років поспіль є у фокусі програм сталого розвитку Ощадбанку. В цьому сенсі можна пригадати створення мережі доступних відділень, роботу інклюзивних клубів на базі цих відділень, а також тренінги для персоналу Ощаду та інших установ, присвячені основам спілкування та обслуговування людей з інвалідністю. Ми плануємо продовжувати цю діяльність і в майбутньому», – зазначив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

 Звукоопис і розгорнуті субтитри до фільму «Пульс» за фінансової підтримки Ощадбанку та Mastercard створила агенція «Доступне кіно», громадської організації «Боротьба за права». Це єдина ініціатива, що професійно займається створенням доступних форматів фільмів для незрячих та нечуючих людей в Україні. В її доробку понад 40 українських та іноземних кіноробіт. Загальна мета проекту – зробити всі фільми, які виходять у кінотеатрах України, доступними для людей з порушенням зору або слуху.

«Кіно оточує нас звідусіль і все життя формує наші хобі, погляди та цінності. Афіші на вулицях, сімейні жарти, футболки з персонажами й екранізації улюблених книжок. Проте незрячі та нечуючі люди мають обмежений доступ до цього пласту культурного надбання. Агенція “Доступне кіно” працює щоб глядачі з  порушенням зору або слуху могли вільно дивитись кіно у зручний спосіб. Саме доступні формати фільмів – звукоопис та розгорнуті субтитри – надають таку можливість», — ділиться проектна менеджерка “Доступного Кіно” Ірина Шеремет.

Офіційним партнером першого українського художнього фільму про життя спортсменів став національний мобільний оператор Київстар

Пульс фільм постер Україна 2020

ПУЛЬС / PULSE

Прем’єра в Україні: 22 липня 2021 року

Жанр: спортивна драма

Виробництво: KINOROB («Незламна», «Сторожова Застава», «Захар Беркут», «Ціна Правди»)

Дистрибутор: Кіноманія і FILM.UA Distribution

Режисер: Сергій Чеботаренко

Продюсер: Єгор Олесов

Оператор: Юрій Король

Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Максим Черниш

Художник-постановник: Марія Островська

Композитор: Євген Філатов

Художник з костюмів: Руслан Хвастов

Художник з гриму: Алла Леонова

У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

Kinorob — українська кінокомпанія, що виробляє повнометражні художні фільми для широкої аудиторії. Основні напрямки діяльності компанії — розробка та виробництво якісних жанрових фільмів для масового глядача, що мають високий комерційний потенціал як в Україні, так і на міжнародній арені.

Доступне кіно – єдина в Україні агенція, що професійно займається створенням доступних форматів фільмів для незрячих та нечуючих людей в Україні. В її доробку понад 40 українських та іноземних кіноробіт.

Читайте також:

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найкращі українські фільми і серіали 2020 року

Найочікуваніші українські фільми 2021 року

Найкращі українські фільми часів Незалежності

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі