kinowar.com

Оголошено дати проведення «Молодості» в 2024 році

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» радий оголосити дати нового сезону. 53-й фестиваль відбудеться з 26 жовтня по 3 листопада 2024 року в місті Києві.

Оголошено дати проведення «Молодості» в 2024 році

У 2023 році «Молодість» стала кіноподією в Україні, що відбулася повністю в офлайн форматі. Святкуючи 30-річне членство в FIAPF, фестиваль показав 128 повнометражних та короткометражних фільмів в кінотеатрах столиці.

У 2024 році буде визначено таких переможців у Міжнародній програмі: Ґран-прі за найкращий фільм із призом у 5 000 доларів USD та статуетка «Скіфський олень», приз у 2 000 USD та статуетка «Скіфський олень» за кращий фільм у кожній категорії міжнародної програми; приз за найкращий фільм Національної конкурсної програми повнометражних та короткометражних фільмів (50 000 гривень та статуетка «Скіфський олень»).

Також рішенням дирекції кінофестивалю було призначено призовий фонд у розмірі 2000 доларів USD для переможців програм Teen Screen та Sunny Bunny.

На платформі FilmFreeway розпочато прийом заявок до участі у Національному та Міжнародному конкурсах за всіма категоріями. Термін подачі фільмів: 1 грудня 2023 року – 1 серпня 2024 року. Подати фільм можна за посиланням.

Заснований у 1970 році, кінофестиваль «Молодість» – єдиний міжнародний кінофестиваль в Україні з акредитацією міжнародної асоціації кінопродюсерів FIAPF, та одна із найбільших кіноподій у Східній Європі. В 1993 році вперше було представлено нагороду – Скіфського оленя, за який змагатимуться учасники і 53-ої кіноподії.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі