kinowar.com

Остання дуель: вийшов дубльований трейлер нового фільму Рідлі Скотта

 21.07.2021  Новини, Трейлер

До вашої уваги трейлер фільму “Остання дуель” від режисера Рідлі Скотта.

Епос «Остання дуель» – історична драма, що спонукає до роздумів. Стрічка розповідає про події, що відбуваються на тлі Столітньої війни, та розкриває безмежну могутність чоловіків, крихкість правосуддя та відважність однієї жінки, яка готова стати проти всіх, щоб правда перемогла.

Метт Деймон у фільмі Рідлі Скотта Остання дуель

Фільм, заснований на реальних подіях, проливає світло на давні припущення про останню санкціоновану дуель Франції: між Жаном де Карружем та Жаком Ле Ґрі, колишніми друзями, які стали ворогами. Карруж – поважний лицар, знаний своєю відвагою та майстерністю на полі бою. Ле Ґрі – нормандський сквайр, чий інтелект та красномовство зробив його одним із найповажніших членів двору.

Адам Драйвер у новому фільмі Рідлі Скотта Остання дуель

Та одного разу Марґеріт, дружина Жана де Карружа, звинувачує Ле Ґрі у зґвалтуванні. Останній заперечує звинувачення, та жінка відмовляється мовчати й виступає проти свого кривдника. Цей акт сміливості та непокори ставить її життя під загрозу. Випробування поєдинком, смертельна дуель, віддає долю всіх трьох у руки бога.

Джоді Комер у новому фільмі Рідлі Скотта Остання дуель

 

Дата старту в Україні: 14 жовтня 2021

Країна: США

Студії: Twentieth Century Studios

Жанр: історичний фільм, драма

Режисер: Рідлі Скотт («Гладіатор», «Марсіянин»)

Актори: Метт Деймон («Одинадцять друзів Оушена», «Ідентифікація Борна»), Адам Драйвер («Зоряні війни: Пробудження Сили», «Удача Лохана»), Бен Аффлек («Загублена»), Джоді Комер («Вбиваючи Єву») та інші

Читайте також:

Усі фільми Рідлі Скотта

Найочікуваніші фільми 2021 року

Найкращі фільми 2020 року

Найкращі серіали 2020 року

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі