kinowar.com

Презентовано перший постер української спортивної драми «Пульс». 10 фактів про фільм

Слідом за першим офіційним трейлером творці презентували перший постер фільму, що знайомить нас із головною героїнею – українською легкоатлеткою Оксаною Ботурчук, чию роль майстерно виконала акторка Наталія Бабенко.

Пульс фільм постер Україна 2020

Спортивна драма «Пульс» оповідає історію молодої спортсменки, яка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпіаду. Її спортивна кар’єра тільки починається, але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте дівчина не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

«Для мене було важливим розповісти історію дівчини, яка погано бачить, саме через мотиваційне кіно, мета якого показати: вона змогла, зможеш і ти. Аби всі усвідомили, що кожен має внутрішню силу долати перешкоди, які часом здаються нездоланними. Це важлива частина фільму й нашого щоденного життя загалом», поділився режисер фільму Сергій Чеботаренко

Ну а поки чекаємо на прем’єру фільму у березні, ділимось найцікавішими фактами про фільм «ПУЛЬС»: 

№1

Сюжет фільму ґрунтується на реальній історії української спортсменки, легкоатлетки, Паралімпійської чемпіонки 2008 року, п’ятикратної срібної та бронзової призерки літніх ігор 2008, 2012 і 2016 років — Оксани Ботурчук.

№2

Оксана Ботурчук узяла активну участь у створенні фільму. Вона допомагала під час написання сценарію, а також виступила консультантом у підготовці до зйомок спортивних епізодів (яких у фільмі дуже багато). Також разом із командою фільму «Пульс» Оксана відкрила забіг у Борисполі. 

№3

Акторка Наталія Бабенко, аби максимально вжитися в роль, тренувалася пів року за програмою підготовки професійних спортсменів. 

№4

За сюжетом у різний час в Оксани трапляються два серйозних закохання. Героїв звуть Максим та Сергій. Цікавим збігом є те, що в акторів, які грають цих персонажів, такі ж самі імена: Максима грає Максим Самчик, а Сергія – Сергій Лузановський. 

№5

Непростий шлях спортсменів до перемоги – це найкращий приклад боротьби за мрію та найсильніша мотивація діяти. І цей важливий зміст гармонічно зв’язаний з цінностями нашого партнеру – компанією Київстар.  Надихати українців ділитися найкращим: силою, енергією, досвідом та вірою в себе і свою країну.

№6

Режисер Сергій Чеботаренко протягом багатьох років шукав «ту саму» історію та розглянув сотні варіантів для майбутнього сценарію. Одного разу він випадково натрапив на історію Оксани, після чого майже одразу поїхав до Дніпра, де зараз живе спортсменка. Після знайомства з Оксаною в нього не лишилося сумнівів – саме її історія, це те що він так довго шукав.  

№7

Під час роботи над стрічкою Сергій Чеботаренко сам почав займатися бігом та долучився до бігових ком’юніті, щоби краще зануритися в цю тему та докладно її зрозуміти.

№8

У фільмі багато уваги приділено тренуванням головної героїні. Її шлях починається з маленького стадіону рідного містечка та йде крізь нові випробування та спортивні майданчики. Тому зйомки фільму проходили на багатьох стадіонах Києву, у тому числі, й на НСК «Олімпійський». За словами режисера фільму Сергія Чеботаренко, така еволюція стадіонів у кадрі також показує внутрішній розвиток Оксани. 

№9

Одну зі сцен знімали на початку осені, коли раптово похолоднішало та пішов дощ. За сюжетом події відбуваються влітку, тому не лише головні герої, а й масовка, що грала глядачів на трибуні, мала бути легко одягнена. Тож щоразу керівник акторів масових сцен перед командою «Почали» мав слідкувати, аби ніхто не лишився в теплих кофтах і куртках у кадрі. Бо саме так і стаються горезвісні кіноляпи. 

№10

Для продюсера Єгора Олесова та оператора Юрія Короля «Пульс» — четверта спільна робота. Раніше вони разом працювали над фільмами «Незламна», «Сторожова Застава» та «Захар Беркут».

 «Зйомки та монтаж завершені, й зараз команда працює над звуком, комп’ютерною графікою та музикою. Цей етап – нове народження фільму. Тож ми активно працюємо та з нетерпінням чекаємо на прем’єру 19 березня!», – розповів продюсер фільму Єгор Олесов. 

Зйомки спортивної драми «Пульс» було завершено на початку осені. Дата виходу фільму – 19 березня 2020 року.

Виробником повнометражного фільму «ПУЛЬС» є компанія KINOROB, за підтримки Міністерства культури України. Офіційним партнером першого українського художнього фільму про життя спортсменів став національний мобільний оператор «Київстар».

ПУЛЬС (PULSE)

Прем’єра в Україні: 19 березня 2020 року

Жанр: спортивна драма

Виробництво: KINOROB («Незламна», «Сторожова Застава», «Захар Беркут», «Ціна Правди»)

Дистрибутор: MMD UA і FILM.UA Distribution

Режисер: Сергій Чеботаренко

Продюсер: Єгор Олесов

Оператор: Юрій Король

Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Максим Черниш

Художник-постановник: Марія Островська

Композитор: Євген Філатов

Художник з костюмів: Руслан Хвастов

Художник із гриму: Алла Леонова

У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), , Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші

Синопсис: Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

 

Київстар – український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку і передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G і 4G. Послугами оператора користуються 26,2 млн абонентів. За дослідженням міжнародної компанії Ookla за другий і третій квартали 2019 року, середня швидкість мобільної передачі даних на девайсах із підтримкою 4G у мережі Київстар є найвищою в Україні.

Коментарі