kinowar.com

Вийшов трейлер фільму жахів «Конотопська Відьма» від творців «Мавка. Лісова пісня»

«Конотопська Відьма» — це фільм-помста, події якого розгортаються під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Стрічка вийде у прокат до Дня Незалежності України — 22 серпня 2024 року.

фільм Конотопська Відьма

Прадавня відьма з Конотопу, закохавшись у звичайного хлопця, давно зреклася своїх відьомських
сил. Після того, як із початком війни російські солдати захоплюють місто і жорстоко вбивають її
коханого, вирішує помститися, повертає свої сили і обрушує жахливі та криваві кари на голови та інші частини тіл убивць її нареченого.

Трейлер 18+

Головну роль у фільмі втілила акторка Тетяна Малкова (“Смак свободи”, “Моя улюблена Страшко”), коханого Відьми, Андрія, — Тарас Цимбалюк (“Чорний Ворон”, “Перші дні”, “Жіночий лікар. Нове життя”), тітку — Олена Хохлаткіна (“Памфір”, “Я працюю на цвинтарі”). Загін російських загарбників у фільмі майстерно зіграли актори Павло Вишняков, Іван Шаран, Ярослав Шахторін, Артем Сагітов, Сергій Сосновцев, Владислав Вербицький, Ростислав Фоменко, Микита Слободенюк, Микола Головчак, Сергій Аніпченко. Також у фільмі зіграють Віктор Жданов (“Я працюю на цвинтарі”, “Перші дні”) та актори-військовослужбовці Володимир Ращук і Олександр Печериця.

фільм Конотопська Відьма

Автором ідеї та сценаристом виступив Ярослав Войцешек, режисером фільму — Андрій Колесник, для якого стрічка є повнометражним кінодебютом. Спродюсувала картину Ірина Костюк у доробку якої франшиза «Скажене весілля» та найуспішніша європейська анімація 2023 року «Мавка. Лісова пісня».

фільм Конотопська Відьма

Оператор фільму — Костянтин Пономарьов, за VFX відповідала команда Postmodern Postproduction — постпродакшн-студія у складі медіагрупи FILM.UA. Костюми головної героїні створила Ірина iSky, військова фотографиня 59 бригади ім. Якова Гандзюка. Також завдяки її зусиллям актори, що зіграли росіян, знімалися у справжній затрофеєній російській формі. Додаткового саспенсу фільму надає й музика, яку спеціально для фільму створив талановитий композитор Олександр Чорний.

Конотопська Відьма

«Конотопська Відьма» у кіно з 22 серпня 2024 року.

фільм Конотопська Відьма

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі