kinowar.com

Прем’єра стрічки “Пульс” відбудеться на “Молодості”

Спортивна драма “Пульс” буде показана 2 червня на Київському міжнародному кінофестивалі “Молодість”. 

Прем’єра стрічки “Пульс” відбудеться на “Молодості”

Стало відомо, що національна прем’єра художнього фільму “Пульс” (виробництва KINOROB, що входить до складу FILM.UA Group) буде проведена в рамках ювілейного 50-го фестивалю “Молодість”. Стрічка увійшла в позаконкурсну програму українських прем’єр, а сама подія відбудеться 2 червня в кінотеатрі “Оскар” (ТРЦ Gulliver, пл. Спортивна, 1а). Картину представлятиме її творча команда.

Для драми “Пульс”, створеної на основі реальної історії української спортсменки Оксани Ботурчук, це буде перший кінотеатральний показ в Україні. Зазначимо, що старт широкого національного кінопрокату фільму заплановано на 22 липня 2021 року.

“Нам дуже приємно провести національну прем’єру “Пульсу” на такому легендарному і культовому фестивалі, яким безумовно є “Молодість”. Довгоочікуваний перший показ українському глядачеві нарешті відбудеться, і ми щиро вдячні програмному відділу фестивалю, що вдасться це зробити саме на “Молодості”, – розповідає продюсер фільму Єгор Олесов.

Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість” є найбільшим кінофестивалем України та однією з найбільших спеціалізованих кіноподій України та Східної Європи. Цьогоріч ювілейний кінофестиваль відбудеться з 29 травня до 6 червня. За часи Незалежності фестиваль став прем’єрним майданчиком для цілої низки вітчизняних повнометражних стрічок, серед яких були “Правило бою”, “Пекельна хоругва або Різдво Козацьке”, “Забуті”, “Лобановський назавжди”, “Пік страху”, “Ми є… Ми поруч” Романа Балаяна та інші. 

«Я дуже радий, що прем’єра фільму “Пульс” відбудеться саме на кінофестивалі “Молодість”. Це не просто майстерно зроблена картина молодого режисера Сергія Чеботаренка, але й фільм, який говорить із глядачем на дуже важливі теми: про безбар’єрність нашого життя, коли сила духу молодої спортсменки Оксани Ботурчук долає всі перешкоди заради досягнення мети. Щиро вітаю авторів цього фільму з перемогою», – коментує Андрій Халпахчі, художній керівник кінофестивалю «Молодість».

Нагадаємо, що першим фестивалем, в якому взяв участь художній повнометражний фільм “Пульс”, став Flathead Lake International Cinemafest (Полсон, штат Монтана, США). В його рамках 29 січня цього року відбулась міжнародна прем’єра стрічки, яка в результаті здобула дві головні нагороди фестивалю – кращий фільм та кращий режисер (Сергій Чеботаренко). Крім цього спортивна драма заявлена ще на двох міжнародних кінозаходах – Nice International Film Festival (31.05 – 04.06.2021) та Richmond International Film Festival (14.09 – 19.09.2021).

Дистрибуцією фільму на території України займаються компанії Кіноманія і FILM.UA Distribution, яка також відповідає за міжнародні продажі.

Офіційним партнером першого українського художнього фільму про життя спортсменів став національний мобільний оператор «Київстар».

 

ПУЛЬС / PULSE

Прем’єра в Україні: 22 липня 2021

Жанр: спортивна драма

Виробництво: KINOROB («Незламна», «Сторожова Застава», «Захар Беркут», «Ціна Правди»)

Дистрибутор: Кіноманія і FILM.UA Distribution

Режисер: Сергій Чеботаренко

Продюсер: Єгор Олесов

Оператор: Юрій Король

Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Максим Черниш

Художник-постановник: Марія Островська

Композитор: Євген Філатов

Художник з костюмів: Руслан Хвастов

Художник з гриму: Алла Леонова

У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші

Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

Коментарі