kinowar.com | Український мультфільм Микита Кожум’яка. Другий трейлер
kinowar.com

Український мультфільм Микита Кожум’яка. Другий трейлер

«Сьогодні наші діти ростуть на чужих героях та цінностях, саме тому мені важливо, як вони відреагують на наш український мультфільм», — Василь Вірастюк, голос Кирила Кожум’яки.

Микита Кожум'яка трейлер

Вийшов другий трейлер українського сімейного мультфільму «Микита Кожум’яка», загальна прем’єра якого відбудеться 13 жовтня. Перед тим — 12 жовтня — пройде ексклюзивна світова презентація мультфільму українською та англійською мовами у кінотеатрі CinemaCity, що в ТРЦ Ocean Plaza. У ній візьмуть участь українські знаменитості та іноземні гості, причетні до створення мультфільму.

Завдяки сюжету та комп’ютерній графіці рівня світових студій «Микиту Кожум’яку» вже придбано для прокату у понад 20 країнах, від Японії до Західної Європи та США.

Микита Кожум'яка трейлер

«Дитині потрібно пояснювати, що таке добро і зло, на прикладах із життя, на книжках чи мультфільмах. Саме так дитина навчиться розрізняти, хороше й погане. В мультфільмі дуже чітко змальовано позитивних і негативних персонажів», — Руслана Писанка, голос відьми Серінги.

Микита Кожум'яка трейлер

У другому трейлері чимало кумедних, небезпечних та героїчних пригод, а ще є магія і дотепи над дуже злим драконом. Словом, усе те, що обожнюють дітлахи. «Мультфільм навчає дітей тому, що добро завжди перемагає зло. Творячи добро, ми його примножуємо», – каже Віктор Андрієнко, один із авторів анімаційних сцен та голос кажанчика Едді. З нетерпінням чекаючи на прем’єру, Василь Вірастюк додає: «Микита Кожум’яка дуже сімейний мультфільм. Я із хвилюванням чекаю, що про нього скажуть мої діти. Вони для мене — найголовніші критики».

Микита Кожум'яка трейлер

Микита Кожум'яка трейлер

Микита Кожум'яка трейлер

 

Комментарии