kinowar.com

Фільм “Віддана”, створений на основі бестселлеру Софії Андрухович “Фелікс Австрія”, тепер можна подитися онлайн

Романтично-фантазійна стрічка “Віддана” (виробництво FILM.UA Production) стає доступною в мережі Інтернет. З 10 квітня фільм можна придбати на таких легальних онлайн-сервісах, як MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV та 1+1 VIDEO.

Віддана онлайн

У січні цього року в кінотеатрах країни демонструвався повнометражний художній фільм “Віддана”, що був створений на основі роману-бестселлеру Софії Андрухович “Фелікс Австрія”. Онлайн-прем’єра стрічки відбудеться 10 квітня. Партнерами діджитал-релізу стали основні онлайн-платформи України: MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV та 1+1 VIDEO.

Розміщення фільмів на онлайн-майданчиках після кінотеатрального прокату є загальноприйнятою кінодистрибуційною практикою, це дозволяє охопити максимально широкі глядацькі кола, сприяє залученню додаткових аудиторій, а також надає можливість людям не обмежувати себе в часі та кількості легальних переглядів улюблених стрічок. До того ж, в період загальнонаціонального карантину лише онлайн-платформи в повній мірі задовольняють потреби кінолюбителів.

Офіційним дистрибютором романтично-фантазійної cтрічки “Віддана” виступає FILM.UA Distribution – компанія, що володіє правами на продаж контенту виробництва FILM.UA Group в Україні та за кордоном.

«Нарешті глядачі в Україні мають можливість подивитися фільм «Віддана» на легальних онлайн платформах – MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV та 1+1 VIDEO. Після завершення прокату ми отримали неймовірну кількість повідомлень у месенджери соціальних сторінок проекту з питанням коли та де можна подивитись фільм онлайн. Ми розуміли, що чимало людей хочуть передивитись фільм знову, та є ті, хто не встиг побачити стрічку у кінотеатрах. У зв’язку з реаліями карантину, зараз онлайн-простір – це поки що єдина можливість продовження життя фільму. Тому тішимося, що фільм представлений на всіх основних онлайн платформах. Дякуємо глядачам за терпіння та бажання дивитись українське кіно на легальних ресурсах», – розповідає продюсерка “Відданої” Надія Зайончковська.

Слідкуйте за ресурсами вказаних онлайн-платформ та купуйте на них художній повнометражний фільм “Віддана”.

Виробником стрічки є FILM.UA Production, а підтримку здійснили Уряд України та Міністерство культури України.

Історія починається в Станіславові у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом.

Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

Продюсер проєкту: Надія Зайончковська

Автори сценарію: Аліна Семерякова в колаборації з Софією Андрухович

Режисер-постановник: Христина Сиволап

Оператор-постановник: Олексій Ламах

Художник-постановник: Олександр Батєнєв

Художник з костюмів: Леся Патока

Художник з гриму: Марія Коломієць

Кастинг-директор: Алла Самойленко

У ролях: Маріанна Янушевич, Алеся Романова, Роман Луцький, Олександр Кобзар, Сергій Волосовець, Ада Роговцева, Катерина Кухар, Євген Янович, Наталя Васько, Ірма Вітовська, Важа Годердзішвілі, Себастьян Цибульський, Ясін Фараджаллах, Марина Кошкіна

Виробництво: FILM.UA Production за підтримки Уряду України та Міністерства культури України

Коментарі