Представлений в травні на 47-му МКФ «Молодість» фільм NO-ONE Льва і Володимира Прудкіних отримав одразу дві нагороди на фестивалі незалежного кіно Vienna Independent Film Festival 2018:
Приз за Найкращий фільм
Приз за Краще візуальне рішення, який був розділений між співрежисером Львом Прудкіним і трьома операторами Зивом Берковичем, Давидом Страгмайстером і Борисом Литовченком
Відень став четвертим фестивалем для NO-ONE після міжнародної прем’єри на фестивалі в Хайфі, 40-го ММКФ і української прем’єри на фестивалі «Молодість». Восени картина виходить в прокат.
Для режисера Льва Прудкіна NO-ONE – дебют, і стрічка має всі властивості першого фільму: яскравість, експериментаторський запал, ігри з візуальним рішенням і хвацько закручений сюжет з несподіваною розв’язкою. Тут майже немає ретро і ностальгії. Дуже мало натяків на політичні події, які відбуваються на тлі сімейної драми.
Лев Прудкін. Випускник філологічного факультету Московського Державного Університету. Після МДУ вступив на режисерський факультет ВДІК. Дипломний фільм «Парфуми» отримав приз на фестивалі «Свята Анна». Працював сценаристом і режисером на телебаченні. У 2010 році переїхав до Ізраїлю. Виїжджав в Голівуд, стажувався на студії Warner Bros.
Володимир Прудкін. Навчався на математичному факультеті МДУ, грав у виставах опозиційного в ті роки Студентського театру. Після МДУ вступив на режисерський курс Студії Московського Художнього театру. Працював театральним режисером, був заступником Художнього керівника МХТ, знімав фільми за своїми сценаріями. Зараз живе в Європі та Ізраїлі.
Династія Прудкіних пов’язана з історією Художнього театру. Батько Володимира і дідусь Льва – знаменитий артист Марк Прудкін був в ХХ столітті однією з ключових фігур легендарного «другого покоління» МХТ.
Мати Володимира і бабуся Льва – Катерина Прудкіна – народилася 1918 року в Києві, була багаторічним помрежем, завідувачкою режисерським управлінням МХАТу і працювала з видатними режисерами М. Кедровим, В. Станіциним, Б. Лівановим, О. Єфремовим, А. Ефросом. Вела легендарні вистави: «Остання жертва” Л. Толстого, «Дні і ночі» К. Симонова, «Брати Карамазови» Ф. Достоєвського,
«Дульсінея Тобоська» А. Володіна, «Останні» М. Горького, «Так переможемо!» М. Шатрова та інші.