kinowar.com

7 найкращих фільмів з Карлом Урбаном

 01.07.2022  Актори, Новини, ТОП

Найкращі фільми Карла Урбана

Карл Урбан завжди перебував на других ролях, але у дуже помітних фільмах. Глядач його запам’ятав, але не міг назвати ані його ім’я, ані фільмів, де його бачив. Все змінилося, коли вийшов перший сезон серіалу “Хлопаки”. Тепер обличчя і ім’я зійшлися у свідомості глядача, і є шанс, що наступні проекти із актором у головній ролі вже не пройдуть непоміченими.

Сьогодні ми пригадаємо 7 найкращих фільмів за участі Карла Урбана.

Суддя Дредд (Dredd) 2012

найкращі ролі карл урбан

“Суддя Дредд” 1995 року зі Сталлоне та Ассанте вийшов прямолінійним та клішованим. Майже через двадцять років спроба видалася куди більш вдалою (не те щоб фільм не був прямолінійним, але шарму та харизми у ньому було більше). Не в останню чергу завдяки виконавцю головної ролі Карлу Урбану (один із випадків, коли актор був у титульній ролі і фільм вийшов вдалим). Урбан грає безжалісного суддю Дредда, який також поєднує з цим функції виконувача покарання і ніколи не відхиляється від закону.

 

РЕД (RED) 2010

найкращі ролі карл урбан

Чудовий комедійний бойовик із зірковим акторським складом, де Урбан грає найкращого оперативника ЦРУ. Йому доручають нову жертву, і агент Купер впорався б із завданням без проблем, якби цією жертвою не був Брюс Вілліс. Він рятується від переслідування сам і рятує свою нову подругу (Мері-Луїз Паркер). А також звертається за допомогою до старих друзів-агентів (Морган Фрімен, Джон Малкович, Хелен Міррен).

 

Зоряний шлях (Star Trek) 2009 / Зоряний шлях: У пітьму (Star Trek Into Darkness) 2013 / Стартрек: За межами Всесвіту (Star Trek Beyond) 2016

найкращі ролі карл урбан

Перезапусків цієї легендарної франшизи було вже більше десяти. Кожен новий викликав хвилювання: чи вдасться витримати дух старої серії та при цьому зробити все динамічно і захоплююче. Режисер Дж. Дж. Абрамс і нова команда старого корабля Ентерпрайз зробили все на відмінно – нові капітан Кірк, Спок та доктор Маккой прийшлися публіці до вподоби. Останнього зіграв саме Карл Урбан.

 

Тор: Раґнарок (Thor: Ragnarok) 2017

найкращі ролі карл урбан

А от з франшизою про бога грому Тора все було набагато складніше. Перші два фільми не те щоб були погані, але й натхнення не викликали, особливо на тлі інших успіхів Марвел з “Месниками” та “Залізною людиною”. Рятувати ситуацію покликали одного з найвеселіших режисерів і сценаристів сучасності – Тайку Вайтіті. І добрий (а також трохи божевільний) чарівник від кіно все зробив. Третій Тор став веселим, динамічним, напруженим, небанальним. Урбан зіграв тут Скерджа, розумного зрадника, який вчасно стає на бік сильнішого супротивника.

 

Перевага Борна (The Bourne Supremacy) 2004

найкращі ролі карл урбан

Другий фільм з серії про агента Борна у виконанні Метта Деймона. Більше свободи у рухах, більше інтриги, більше швидкості. У Борна немає місії чи бажання щось дізнатися, він тихо живе собі з подругою на Гоа. Але погані хлопці самі витягують його із нори. Вони хочуть вбити Борна, але через помилку вбивають його дівчину. Тепер Борн злий, а усім поганим хлопцям (а також, про всяк випадок, і ЦРУ) потрібно готуватися до помсти екс-агента. Урбан грає Кирила, кілера, який працює на російського олігарха. Саме він фізично стає причиною усіх проблем у цьому фільмі.

 

Хлопаки (The Boys) 2019–…

найкращі ролі карл урбан

Нарешті центральна роль у популярному проекті (при цьому другий та третій сезони не знижують темпу). Наш світ рятує корпорація, на яку працюють суперлюди (або скорочено “супи”). Вони володіють суперздібностями, що дозволяють находити та вбивати злочинців. Але чи завжди вони роблять щось на благо людей? Чи не зловживають силою? Чи не вбивають невинних? Чи не є це все гарним фасадом для того, щоб велика корпорація заробляла великі гроші? Персонаж Урбана, Вільям «М’ясник» Бутчер ненавидить “супів” та знає багато способів, як їх вбити, не дивлячись на надздібності. Більш того, він формує загін для боротьби з цими негідниками – і веселощі починаються.

 

Володар перснів: Дві вежі (The Lord of the Rings: The Two Towers) 2002 / Володар перснів: Повернення короля (The Lord of the Rings: The Return of the King) 2003

найкращі ролі карл урбан

Культова трилогія задіяла багатьох гарних акторів на головні та другорядні ролі. Урбан потрапив у другий та третій фільми саги. Він грає Еомера, небіжа короля Теодена – того самого, якому задурив мозок Гниловуст за допомогою магії Сарумана. Він чесний та відважний, але через стан короля отримує у якості покарання вигнання. Пізніше він приєднається до армій, які воюють проти війська Саурона – а далі ви пам’ятаєте.

Читайте також:

Найкращі ролі Джонні Деппа

Найкращі ролі Кріса Гемсворта

Найкращі ролі Кілліана Мерфі

Найкращі ролі Едрієна Броуді

Найкращі ролі Джуда Лоу

Найкращі ролі Денієла Крейґа

Найкращі (та найгірші) фільми Ідріса Ельби

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі