kinowar.com

7 найкращих фільмів з Майлзом Теллером

Найкращі фільми Майлза Теллера

Майлз Теллер один з найкращих молодих акторів свого покоління. Він органічний, добре відчуває персонажів, яких грає, та викликає симпатію у глядача, у якому образі він би не перебував. До того ж він всеїдний, йому вдається зробити реалістичним свого персонажа у будь-якому жанрі, від драми до комедії. Як і у всіх, у нього трапляються невдалі стрічки, але до нього самого претензій немає ніяких, адже свою роботу він професійно виконує навіть у таких провальних проектах як “Фантастична четвірка”.

Сьогодні ми згадаємо найкращі фільми за участі Майлза Теллера. Якщо його роль була не надто великою, але фільм потужним, ми включимо цю роботу до добірки. Так само і якщо фільм був не дуже, але перформанс від актора на рівні, ми не оминемо стрічку увагою.

Отже, kinowar.com презентує 7 найкращих фільмів з Майлзом Теллером.

За кров до перемоги (Bleed for This) 2016

найкращі ролі Майлз Теллер

Фільм вийшов не таким захопливим, як можна було розраховувати, зважаючи на неймовірну реальну історію, за якою його знято. Втім, робота Теллера у ньому виняткова: окрім повного занурення у образ героя, він добряче попрацював із фізичною формою, перетворившись на справжнього боксера. Звісно, у багатьох акторів є своєрідний “комплекс Де Ніро” (з часом він, мабуть, трансформується у “комплекс Бейла”), коли заради перевтілення у свого персонажа актор працює не тільки з мімікою, рухами, акцентом та поведінкою, але й тим, як виглядає його тіло, набираючи, або скидаючи вагу, часом у неймовірному об’ємі. Тим більше, що як і Де Ніро у легендарному “Скаженому бику”, Майлз Теллер також грає реально існуючого боксера.

Вінні Пацієнца у результаті автомобільної аварії отримав важкі травми хребта. Лікарі прогнозували у найкращому випадку відновлення навичок ходьби, але боксера це не влаштовувало. Він вирішив за будь-яку ціну повернутися у ринг, хоча сильний удар тепер загрожує не тільки його здоров’ю, але й життю.

 

Хлопці зі стволами (War Dogs) 2016

найкращі ролі Майлз Теллер

Фільм Тодда Філліпса (який, до речі, після цього зняв “Джокера”, а до того “Похмілля у Вегасі”). Історія двох хлопців, що навчалися разом та зустрілися декілька років потому. Один з них шукає роботу (Теллер), інший, здається, купається у грошах (Джона Гілл). Згодом вони вирішують займатися бізнесом останнього разом – це участь у маленьких та середніх тендерах від міністерства оборони США для продажу зброї. З часом справи йдуть добре, грошей стає все більше, а одного разу хлопці взагалі отримують величезний контракт від американської армії – але там, де великі гроші, існують і великі ризики.

Хімія між двома головними героями незаперечна – Теллер та Джона Гілл немов створені один для одного та грають разом все життя.

 

Занадто старий, щоб померти молодим (Too Old to Die Young) 2019

найкращі ролі Майлз Теллер

Ніколас Віндінг Рефн вирішує зняти серіал, але як завжди, робить все на так, як заведено у інших. По-перше, всі епізоди він знимає власноруч, а по-друге, майже кожен з десяти епізодів довше за годину (а частина навіть більша за півтори години). І все це у типовій для режисера нуарно-неоновій атмосфері. Іншими словами, не кожен буде спроможним переплисти цей океан.

Напарника офіцера поліції вбивають. Його поступово затягує у світ криміналу Лос-Анджелеса, де намішані мексиканська, російська, японська та місцева мафії. Він вбиває багато людей, не завжди розуміючи, за що саме. Впродовж стрічки Майлз Теллер не так багато говорить, але його мовчазна постать добре вписується у загальну атмосферу гротескного багатосерійного пекла.

 

Пропозиція (The Offer) 2022

найкращі ролі Майлз Теллер

Тих, хто налаштовувався на глибокий серйозний серіал, “Пропозиція”, скоріше за все, розчарувала. Це розважальне шоу, зняте за мотивами книги про створення одного з найкращих фільмів всіх часів – “Хрещений батько”. І там навіть і близько немає того ступеню серйозності, яка є у стрічці Копполи. Проблеми на знімальному майданчику та за його межами вирішуються так само швидко, як вони виникають, деякі персонажі майже карикатурні, мафія взагалі зображена як зграя недоумків. Більш того, цитати з фільму використовуються безпосередньо у “житті”, про яке розповідає серіал, що також більш робить його схожим на капусник, ніж на біографічну драму.

Але у серіалу є два залізобетонних плюси – акторський склад та неможливість відірватися від перегляду. Так, шоу досить легковажне, але при цьому дуже цікаве та захоплююче. Якщо не вимагати від нього академічного рівня мистецтва, воно безперечно сподобається. Щодо акторського складу, то Теллер тут вкотре вже доводить, що він актор найвищого гатунку – особливо на тлі розважальної природи цього проекту.

 

Топ Ґан: Меверік (Top Gun: Maverick) 2022

найкращі ролі Майлз Теллер

Цей фільм довго готували до виходу (що вже казати, скільки часу пройшло з моменту появи першого фільму), але очікування були виправдані на всі сто (а якщо бути відвертими до кінця, очікування були перевищені в рази, хто взагалі розраховував, що це буде чимось більшим, ніж спроба заробити на ностальгії). Том Круз стає уособленням олдскульного бойовика у наш час (хто б міг подумати, що саме він, а не Шварценеггер чи Сталлоне). Спочатку він поступово вивів на цей рівень власну франшизу “Місія нездійсненна”, а тепер зробив те саме з сіквелом одного з найвідоміших фільмів 80-х.

Також Круз фактично передає естафету молодому поколінню – і Майлз Теллер один з тих, хто її приймає з гордістю.

 

Вогнеборці (Only the Brave) 2017

найкращі ролі Майлз Теллер

Голлівуд вміє знімати багато про що, але драми про катастрофи за реальними подіями він вивів на індустріально винятковий рівень. Майже конвеєром виходять стрічки цього напрямку одна за іншою, але при цьому їх якість у більшій частині випадків найвища. Так відбулося і з “Вогнеборцями” – здавалося б, достатньо лінійна історія про боротьбу з регулярними пожежами перетворюється на проникливу трагедію, на яку неможливо дивитися без сліз.

Майлз у ролі недолугого хлопця, віру в якого не втрачає персонаж Джоша Броліна, досвічений хоробрий пожежник, який розуміє, що тільки через наполегливу працю та готовність до самопожертви є шанс врятувати життя сотень, а може тисяч людей.

 

Одержимість (Whiplash) 2014

найкращі ролі Майлз Теллер

Ті, хто знайомий з творчим шляхом Майлза Теллера, навряд чи очікували побачити тут інший фільм. Стрічка молодого режисера Демієна Шазелла є однією з найкращих не тільки у фільмографії її акторів, але й за всю історію кіно. Молодий ударник бажає розвинути свої навички гри та намагається потрапити до авторитетного викладача, знаного своїми жорсткими методами. Втім, він навіть не уявляє, наскільки вони жорсткі. Для того, щоб досягти нового рівня гри, йому доведеться пройти через біль. І не тільки (і не стільки) фізичну – його будуть ламати психологічно так, як він не відчував ні до цього, ні після.

Багато хто відмічає перш за все видатну роботу Дж. К. Сіммонса, який і зіграв цього жорсткого викладача (і це цілком справедливо). Але не варто недооцінювати те, що робить у кадрі Теллер (при чому як фізично, бо він виконав дуже великий обсяг роботи, щоб виглядати на екрані як справжній ударник, так і психологічно, бо є повне відчуття, що зараз у цього юнака станеться або нервовий зрив, або серцевий напад). Обов’язкове до перегляду кіно, яке зробило дуже багато для кар’єри Теллера, а також для кар’єр Дж. К. Сіммонса та самого Демієна Шазелла.

Читайте також:

Найкращі ролі Кілліана Мерфі

Найкращі ролі Едрієна Броуді

Найкращі ролі Джуда Лоу

Найкращі ролі Денієла Крейґа

Найкращі (та найгірші) фільми Ідріса Ельби

Найкращі ролі Марго Роббі

Найкращі ролі Віри Фарміги

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі