kinowar.com

Першим глядачам дуже сподобалася нова «Оселя зла» від режисера «Зброї»

 06.04.2026  Новини кіно

Днями в США відбулися перші тестові покази переосмисленої «Оселі зла» від режисера горорів «Варвар» і «Зброя» Зака Креґґера.

Нагадаємо, що це чергова екранізація популярної серії відеоігор про зомбі-апокаліпсис. Сюжет перезапуску розповість про кур’єра, котрий має доставити загадкову посилку в інфікований зомбі-вірусом Раккун-Сіті… Ролі в картині виконали Остін Абрамс («Зброя»), Пол Волтер Гаузер («Голий пістолет»), Зак Черрі (серіал «Розрив») і зірка четвертого сезону «Справжнього детективу» Калі Рейс.

Креґґер сам написав сценарій і отримав за роботу вельми пристойний гонорар у 20 млн доларів від студії Sony.

Перші глядачі позитивно відзначили дуже напружений темп від першої до останньої хвилини і назвали побачене горор-версією постапокаліптичного роуд-екшена «Шалений Макс: Дорога гніву».

Хронометраж стрічки наразі складає 90 хвилин, а реліз запланований на 16 вересня цього року.

Підтримайте нашу редакцію:

Монобаза

Інші опції

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Підтримайте Україну:

Коментарі

Коментарі закрито.