kinowar.com

Аарон Пол поскаржився на відсутність виплат за серіал «Пуститися берега»

 06.09.2023  Новини

Серед акторів-страйкарів, що від липня пікетують на вулицях Лос-Анджелеса, можна побачити зірок культового серіалу «Пуститися берега» Аарона Пола і Браяна Кренстона.

За словами Пола, сервіс Netflix не виплачує акторам жодних відрахувань за покази шоу, і його це вкрай обурює: «Я не отримую від Netflix взагалі нічого, і мене це бісить. Гадаю, всі ці стрім-платформи тепер розуміють, що роками не несли жодної відповідальності за несправедливість, але нарешті настав час сплатити всі рахунки».

Колега актора Браян Кренстон додав, що не вважає студії і сервіси злом і не сприймає продюсерів як ворогів, проте хоче, аби нарешті цей бізнес став справедливим: «Ми не намагаємося нажити собі ворогів. Розуміємо, що нам з тими людьми ще співпрацювати в майбутньому. Проте хочемо, аби студії нарешті почали грати чесно і повернулися за стіл переговорів».

Нагадаємо, у Голлівуді від травня триває страйк сценаристів, а від липня – страйк акторів. Обидві Гільдії вимагають підвищення зарплатні, виплати відрахувань за покази на онлайн-платформах і обмеження втручання в їхню роботу штучного інтелекту.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.