kinowar.com

Армі Гаммер більше не ґвалтівник

 01.06.2023  Новини

З голлівудського актора офіційно зняли усі обвинувачення у сексуальному насиллі, домаганнях і канібалізмі. Про це пише видання TheWrap, посилаючись на заяву окружного прокурора Лос-Анджелеса.

«Через неможливість підтвердити факт насильницького статевого акту без згоди ми не можемо довести це, не маючи обґрунтованого сумніву», – офіційно заявив прокурор.

Нагадаємо, вперше Армі Гаммер потрапив у сексуальний скандал у січні 2021 року. Тоді кілька жінок, включно з дівчиною під нікнеймом Еффі, виклали у соцмережі скріншоти інтимних переписок з актором, з яких було зрозуміло, що Гаммер має садомазохістські та навіть канібальські сексуальні схильності.

У лютому 2021-го Еффі написала заяву в поліцію, проте справу проти зірки так і не відкрили. Пізніше лос-анджелеський суд прийняв позови від кількох жінок, котрі звинуватили Гаммера у примусі до дуже жорсткого сексу.

Через скандал і судовий розгляд актора «скасували». Від нього відмовилося акторське агентство, з яким той співпрацював впродовж років, і його звільнили з усіх поточних проєктів, зокрема з міні-серіалу «Пропозиція» та екшн-ромкому «Нестримне весілля».

Сам Гаммер заперечив факти зґвалтування, проте визнав, що чинив над жінками емоційне насилля.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.