kinowar.com

Автор оригінального «Справжнього детективу» назвав 4 сезон «тупим»

 02.02.2024  Новини

Сценарист Нік Піццолатто, який створив три сезони серіалу-антології «Справжній детектив» на каналі HBO, але був звільнений від роботи над четвертим, негативно висловився про нові серії.

Нагадаємо, що довгоочікуваний четвертий сезон стартував 14 січня з підзаголовком «Нічна країна». Дія його розгортається у вигаданому містечку на Алясці. Коли настає полярна ніч, у перший же день суцільної темряви відбувається щось достобіса дивне і лячне: з полярної науково-дослідницької станції зникають усі вчені, котрі роками досліджували у льодовиках витоки земного життя… Ще дивнішим виявляється факт зв’язку між цим зникненням і жорстоким убивством корінної мешканки, що сталося шість років тому і так і не було розкрито… Детективів, які ведуть розслідування, зіграли Джоді Фостер і колишня професійна боксерка Калі Рейс.

Замість Ніка Піццолатто авторкою і шоуранеркою четвертого сезону виступила мексиканська режисерка Ісса Лопес.

В Інстаграмі Піццолатто, спілкуючись з фанатами, написав, що жодного стосунку до «Нічної країни» не має, тож його «нема в чому звинувачувати». Також сценарист назвав «тупими» спроби пов’язати четвертий сезон з першим і зазначив, що Метью МакКонагі «ні за що не став би повертатися до ролі Раста Коула».

Ісса Лопес відреагувала на критику так: «Я вірю, що кожний автор має своє специфічне бачення. І кожний має право на будь-яку реакцію. Я написала цей сезон з великою любов’ю до оригіналу. Але він, звісно, є іншим. Це переосмислення зроблено у дусі історій біля вогнища, котрі змушують і повеселитися, і відчути страх, і замислитися…».

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.