kinowar.com

DC готує ще два фільми про Бетмена: у другому зіграє не Роберт Паттінсон

 01.02.2023  Новини

Новий керівник студії DC Джеймс Ганн оприлюднив план фільмів і серіалів на найближчі кілька років. Першу хвилю майбутніх проєктів він назвав «Боги і монстри». Вона стартує 2025 року, повідомляє The Hollywood Reporter.

Мабуть, найцікавіше, що Ганн запланував одразу два фільми про Брюса Вейна. Перший – це сиквел «Бетмена» з Робертом Паттінсоном, що має вийти 3 жовтня 2025. А от другий має назву «Хоробрі і сміливі» і розповість про стосунки Брюса Вейна із сином, і Бетмена точно зіграє не Паттінсон (можливо, знову Бен Аффлек, з яким начебто вже велися переговори).

Також у списку фільми «Супермен: Спадок» без Генрі Кавілла (реліз 11 липня 2025), «Супергерл: Жінка майбутнього», серіали «Воллер» про Аманду Воллер із «Загону самогубців», «Влада» про супергероїв-садистів, «Бустер Голд» про супергероя-самозванця, «Загублений рай» (серіал-приквел «Диво-жінки»), «Ліхтарі» про Корпус Зелених Ліхтарів (у дусі «Справжнього детектива», як стверджує Ганн), а ще повнометражний горор «Болотяна істота».

Окрім того Джеймс Ганн висловив сподівання, що актор Езра Міллер візьметься за розумом і перестане втрапляти у скандали, аби студія мала змогу продовжити з ним співпрацю, бо, знов-таки на думку Ганна, майбутній «Флеш» – «один з найвеличніших супергеройських фільмів в історії».

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.