kinowar.com

Де дивитися новий сезон серіалу «Дім дракона» українською та жестовою мовами

17 червня 2024 року на медіасервісі MEGOGO відбудеться ексклюзивна прем’єра серіалу «Дім дракона: 2 сезон» виробництва HBO. Заснований на романі Джорджа Мартіна «Вогонь і кров», серіал, сюжет якого розгортається за 200 років до подій «Гри престолів», розповідає історію Дому Таргарієнів. Глядачам буде доступна перша серія в оригінальній озвучці, а також українська, створена власною студією медіасервісу MEGOGO Voice. Нові серії виходитимуть щотижня.

другий сезон серіалу «Дім дракона» на MEGOGO

У другому сезоні, після коронації короля Ейгона ІІ та смерті сина королеви Рейніри, дім Таргарієнів розділився навпіл. У Королівській Гавані Ейгон II править із Залізного трону за підтримки Алісенти та Зеленої ради під захистом найбільшого дракона Вестеросу. У вигнанні на Драконовому камені королева Рейніра та її Чорна рада обмірковують свій наступний крок. Насувається громадянська війна, й обидві сторони шукають підтримки у великих домів Вестеросу, зрештою накопичуючи армії — і драконів.

MEGOGO є ексклюзивним партнером Warner Bros. Discovery з показу серіалів HBO та Max в Україні. Це партнерство включає в себе прем’єрні покази всіх нових релізів HBO і Max, а також серіалів із каталогу. З повним каталогом серіалів HBO та Max можна ознайомитися тут. Контент доступний за передплатами «Максимальна» та «HBO». Крім того, соціальна ініціатива MEGOGO «Дивись як чутно» підготує переклад жестовою мовою, який зʼявлятиметься на сервісі наступного дня після прем’єри. Незабаром переклад буде доступний і для першого сезону серіалу.

Читайте також:

Найкращі серіали HBO

Найкращі серіали за версією IMDb

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі