kinowar.com

Дмитро Сухолиткий-Собчук співпрацюватиме із американським кіноагентом режисера Барі Дженкінса

Дмитро Сухолиткий-Собчук

Режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук підписав контракт з американським кіноагентом Джуелом Россом, який працює із всесвітньо відомим Барі Дженкінсом (режисер фільму «Moonlight», що отримав три премії Оскар та зараз знімає приквел до класичного «Короля Лева» для Disney).

Джуел Росс, засновник компанії Silent R Management, робить акцент на співпрацю зокрема і з європейськими режисерами, зосереджує свою увагу на авторському незалежному кіно.

«Агент для європейського режисера у Сполучених Штатах Америки – це неймовірно важливий крок, адже агенція представляє інтереси та знаходить проєкти, які відповідають запиту автора. Агенція, яку представляє Джуел Росс, працює з режисерами із різних частин світу і акцентує свій пошук на тому, щоб дати авторам висловитись та знайти теми, які їх цікавлять, знайти історію, яку можна розповісти на американську аудиторію. Вони шукають особливі голоси та особливі історії, а для мене було важливо, щоб до голосу автора дослухались. Після фільму «Памфір» це важливий крок, адже відкриває перспективу зробити картину у Голлівуді», — зазначив режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук.

Нагадаємо, що дебютний повнометражний фільм “Памфір” режисера відібрали до участі у програмах понад 40 кінофестивалів у 25 країнах світу і показали в Канаді, Італії, Польщі, Швейцарії, Греції, Індонезії, Словаччині і країнах Балтії. Стрічка Сухолиткого-Собчука також увійшла у перелік найкращих фільмів 2023 року від The Guardian.

Фільм спродюсований українською компанією Bosonfilm, продюсерками Олександрою Костіною та Євгенією Яцутою у копродукції  із Лорою Бріан з французської компанії Les Films d’Ici, Богною Шевчик і Клаудією Смєєю-Ростворовською з польської Madants та Жаркарло Насі з чилійської компанії Quijote Films.

Співпродюсерами фільму виступили Артем Колюбаєв з Mainstream pictures, Альона Тимошенко, Адольф Ель Ассаль з Wady Films, Сільвана Сантамарія з Soilfilms, Адам Гуделл з Moderator Inwestycje, та Studio Orlando.

Довідка:

У травні 2022 року драма “Памфір” режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука  зірвала шквал 6-ти хвилинних овацій під час світової прем’єри у програмі “Двотижневик режисерів” Каннського кінофестивалю. У грудні 2022 року “Памфір” отримав Гран-прі на кінофестивалі “Молодість” у міжнародному конкурсі, також стрічка отримала шість перемог у номінаціях на Національну премію кінокритиків “Кіноколо”.

Зараз «Памфір» змагатиметься  за право представляти Україну на 96-й кінопремії «Оскар» у категорії “Найкращий міжнародний фільм”.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі