kinowar.com

До Дня захисту дітей Чілдрен Кінофест безкоштовно покаже видовищний фільм про китів «Вартові планети»

Показ відбудеться у київському Будинку кіно, який стане головним майданчиком майбутнього фестивалю.

Безкоштовний показ фільму «Вартові планети»

3 червня о 14:00 у Києві відбудеться спеціальний безкоштовний показ пізнавальної картини «Вартові планети» про життя китів. Подію організовують спеціально до Міжнародного дня захисту дітей найбільший український кінофестиваль для дітей і підлітків Чілдрен Кінофест спільно зі Національною спілкою кінематографістів України.

Показ проведуть у Будинку кіно. Організатори обрали це місце невипадково — саме Будинок кіно стане фестивальним центром майбутнього 10-го Чілдрен Кінофесту, що триватиме з 30 червня до 9 липня. Щоб потрапити на показ, потрібно зареєструватися.

«Вартові планети» — це дивовижна одіссея незвіданими територіями до заледве вивчених китів. Озброївшись терпінням і сучасними засобами знімання, творці фільму вирушили в навколосвітню подорож, у якій зблизька зафіксували видовищні кадри життя морських велетнів. Глядачі познайомляться з їхніми неймовірними здібностями та надзвичайно насиченим і складним соціальним життям. Мета стрічки — підійняти завісу над загадковими морськими створіннями, які є важливою складовою світової екосистеми.

Оповідь у фільмі ведеться з точки зору кита. Український голос цьому оповідачеві надав знаменитий актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв.

Творці стрічки намагалися зробити для глядачів ефект присутності, а часом навіть дати можливість подивитися на світ очима китів. Для створення такого досвіду було необхідно підібратися якомога ближче до тварин. Режисер Жан-Альбер Лієвр прагнув утілити це з турботою про спокій головних героїв та мінімізацією впливу на довкілля. Реалізувати цей задум було можливо лише за умов хорошої погоди, яскравого природного світла, встановленого контакту з тваринами — щоб вони дозволяли наблизитись, а також високотехнологічного обладнання, яке дозволяло команді лишатися малопомітною.

Спеціальний показ фільму «Вартові планети» відбудеться 3 червня о 14:00 в київському Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6). Перегляд безкоштовний за реєстрацією

Читайте також:

Найкращі мультфільми всіх часів

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі