kinowar.com

Джон Сіна та Джекі Чан у екшені “Місія на двох”: фінальний трейлер

Вийшов фінальний український трейлер комедійного фантастичного екшену «Місія на двох» режисера Скотта Во. В головних ролях фільму знялися культовий майстер екшену Джекі Чан та американський актор і реслер Джон Сіна.

Прем’єра на великих екранах з 17 серпня.

Недалеке майбутнє. Нафтові війни набирають обертів. Спецназівці Кріс Ван Хорн та Луо Фенг усього за 24 години перетворилися з ворогів на напарників, яким треба перевести групу цивільних уздовж “шосе смерті” до безпечної зони. Напарникам по неволі доведеться втриматися від бажання повбивати один одного, щоб виконати свою небезпечну та епічну місію на двох…

В ролі Луо Фенга знявся культовий актор, режисер, сценарист, продюсер, каскадер та постановник трюків Джекі Чан, володар «Оскара» за видатні заслуги у кінематографі, зірка блокбастерів «Іноземець», франшизи «Обладунки Бога», «Година пік» та інших.

Джон Сіна та Джекі Чан у екшені Місія на двох

Джекі Чан був і залишається найпопулярнішим героєм екшенів у світі: його відрізняє власний і добре впізнаваний бойовий стиль з елементами акробатики, а також яскравий комедійний талант. Саме Чан вважається одним з найвідоміших азійських акторів, на рахунку якого – більше сотні ролей.

Компанію в кадрі йому склав актор, реслер та репер Джон Сіна, який залишив спортивну кар’єру заради зйомок у кіно. Його акторський статус значно виріс за останні роки – після ролей у відомій франшизі «Форсаж», у екшені «Бамбалбі» та супергеройському бойовику «Загін самогубців: Місія навиліт» і шоу «Миротворець».

Джон Сіна та Джекі Чан у екшені Місія на двох

Також у фільмі в амплуа «поганого хлопця» знявся данський актор Йохан Філіп «Пілу» Асбек, відомий своїми ролями в знаменитому шоу «Гра престолів», проєктах «Привид у броні» «Борджіа», «Уряд» тощо.

Режисером «Місії на двох» виступив Скотт Во, який добре знається на екшенах та бойовиках. Серед його помітних стрічок нові «Нестримні 4», «Жага швидкості», «На глибині 6 футів», «Закон доблесті» та інші.

Джон Сіна та Джекі Чан у екшені Місія на двох

Новий комедійний екшн з Джоном Сіною та Джекі Чаном «Місія на двох» з 17 серпня в українському прокаті.

Джон Сіна та Джекі Чан у екшені Місія на двох

Дата старту: 17 серпня 2023

Хронометраж: 102 хвилини

Жанр: екшн, комедія, фантастика

Режисер: Скотт Во

Актори: Джекі Чан, Джон Сіна, Пілу Асбек

Джон Сіна та Джекі Чан у екшені Місія на двох

Читайте також:

Найкращі бойовики 21 століття

Найкращі фантастичні фільми 21 століття

Найкращі комедії 21 століття

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі